Foto Memet

Bursa / Nilüfer

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Stüdyo Çekimi

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Profesyonel Fotoğraf Stüdyomuzda Uzman Ekibimizle Birlikte Bursa`da Foto Memet İsmiyle İmaj, Ürün, Albüm Ve Katalog Çekimi Yapıyoruz. Kişiye Özel Hizmetlerinizin Yanı Sıra Kurumsal Çalışmalara Da İmza Atıyoruz. Şirket Ve Fabrika Tanıtım Videoları Çekerek Modelli Ve Ürünlü Tanıtımlar Yapıyoruz.

15 Yılı Aşkın Süredir Başarılı Bir Şekilde Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında Varlığımızı Sürdürüyoruz. Her Zaman İşimizde Daha İyisini Yapmaya Özen Gösteriyor Ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışıyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ederek Son Çıkan Ekipmanlarla Her Zaman Hizmet Vermeye Gayret Gösteriyoruz. Üstelik Sadece Teknolojik Donanım Anlamında Kendimizi Geliştirmiyor, Bulunduğumuz Dönemin Moda Olan Trendleri Neyse Özel Gün Ve Mekan Çekimlerinde Onlara Mutlaka Yer Veriyoruz.

İşimizi Tutkuyla Yapan Dinamik Bir Ekibiz. Dış Çekim Öncesi Sizi Stüdyomuzda Sevecen Tavrımızla Ağırlayarak Ne Tür Bir Hizmet Almak İstediğinizi Tüm Detaylarıyla Konuşuyoruz. Sizden Önce Yaptığımız Çalışma Örneklerinden Göstererek Aklınızda Bize Dair Bir Fikir Oluşmasını Sağlıyoruz. İster Stüdyo Ortamını İsterseniz De Hoş Bir Alanda Birbirinden Güzel Fotoğraflar Çektirebilirsiniz. Eğer Tercihiniz Dışarıda Çekim Yapmak Olacaksa Doğayla İç İçe Bir Alan, Tarihi Mekan Ya Da Aşkınıza Dair Anısı Olan Bir Yeri Gönül Rahatlığıyla Tercih Edebilirsiniz. Çekim Günü Geldiğinde Profesyonel Ekibimizle Birlikte Yola Koyularak Sizi Birbirinden Güzel Fotoğraflar Çekiyoruz. Çekim Sonrası Rötuş, Gölgelendirme, Aydınlatma Gibi Efektlerle Fotoğraflarınızı Düzenliyoruz. Tüm Hazırlıkları Tamamlanan Karelerinizi İse Anlaştığımız Paket İçeriği Doğrultusunda Hazırlayarak Orijinal Kopyalarıyla Birlikte Size Teslim Ediyoruz.

Siz De Mutluluğunuzu Foto Memet`in Objektifiyle Ölümsüzleştirmek İstiyorsanız Sayfa Üzerinde Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurarak Bizimle İrtibat Sağlayabilirsiniz. Formu Doldurduktan Sonra “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklamayı Lütfen Unutmayın. Sizinle Tanışmak Ve Hayatınızın Renkli Albümüne Adımızı Yazdırmak İçin Sabırsızlanıyoruz.

İletişim
Foto Memet
Foto Memet