Foto Hacer

Bursa / Gemlik

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Foto Galeri

Hakkında

Mutluluğunuzu Hem Aileniz Hem De Dostlarınızla Paylaşıyorsunuz. Yepyeni Bir Hayata Başladığınızı İlan Ediyor, Evliliğinizi Duyuruyorsunuz. Bu Anların Heyecanını Tekrar Yaşatacak Fotoğraf Kareleri Sunuyoruz Dersek, Ne Dersiniz? Biz Foto Hacer Gemlik Adresinde Hizmet Veriyor, Aşıkların Fotoğraflarını Burada Çekiyoruz. Düğünün Önemli Bir Parçası Olan Fotoğraf Çekimleri İçin Hem İç Hem De Dış Mekânda Çekim Gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz Mekânda Ve Zamanda Bizimle Buluşabilirsiniz. Belki Akşam Bir Fotoğraf Çekimi Yapmak İstiyorsunuz. Biz Hemen Ekipmanlarımızı Alıp Yanınıza Geliyor, En Özel Fotoğraf Karelerini Ölümsüzleştiriyoruz.

Bizi Bursa Düğün Fotoğrafçılarından Ayıran Fotoğraf Çekim Türlerimizden Bahsedelim.
Hazırlık Çekimi: Gelin Adaylarının Hazırlık Sürecini Anlatan Bu Fotoğraf Paketimiz De Kuaförde Başlıyor. Böylece Makyajın Fotoğraflarda Nasıl Çıktığı Da Görünmüş Olur, Değişiklik Yapılması Gerekirse Kuaförde Hemen Düzenlemelerinizi De Yapabilirsiniz.

Stüdyo Düğün Çekimi: Kötü Hava Koşulları Ya Da Çiftin İsteğine Göre Stüdyoda Da Çekim Yapıyoruz. Nostaljik Bir Albüm İstiyorsanız Tam Donanımla Stüdyomuzda Çekilen Fotoğraf Tam Size Göre. Kalabalıktan Uzak, Dilediğinizce Poz Verebildiğiniz Stüdyomuzda Hem Işık Kontrolünü De Rahatça Sağlayabiliyoruz.

Konsept Düğün Çekimi: Farklı Bir Fotoğraf Çekimi Mi Hayal Ediyorsunuz. O Zaman Bu Paketimiz Tam Da Size Göre. Profesyonel Makyaj Ve Farklı Aksesuarlarla Renklendirdiğimiz Fotoğraflarınız Oldukça Şık Ve Güzel Duracak. Eğer Siz De Sıra Dışı Bir Fotoğraf Albümü Ya Da Düğün Videosu İstiyorsanız İstediğiniz Her Yerde Buluşabiliriz.
Dış Mekân Fotoğraf Çekimi: İstediğiniz Her Yerde Buluşabiliriz. Bazen Doğanın Güzelliklerinin İçerisinde Bazen Sahil Kenarında Sizinle Buluşuyoruz. Orman Ve Bahçelerde Buluşmayı Da Çok Seviyor, Unutulmaz Fotoğraflara Burada İmza Atıyoruz.

Mutluluk Paylaşılmalı. Mutlu Olduğunuz Bu Anı Yıllarca Saklamanıza Ve Sevdiklerinizle Paylaşmanızı Sağlıyoruz. En Özel Fotoğraf Karelerinizde Bizim İmzamız Olsun Derseniz Hemen Sayfa Üzerinde Yer Alan İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz. “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklamadan Da Sayfamızdan Ayrılmayın. Böylece Siz De Foto Hacer`in Muhteşem Çiftleri Arasında Yer Alabilirsiniz.

İletişim
Foto Hacer
Foto Hacer