Foto Güneş

Bursa / Orhangazi

1.500 TL`den az

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

2 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

1972 Senesinden Bu Günlere Dek Faaliyet Gösteren Firmamız İle Bursa`da Düğün Alanındaki Çalışmalarımızı Profesyonelliğimiz Ve Kaliteli Hizmetimiz İle Sürdürüyoruz. Her Ne Kadar İşimizde Gerçek Anlamda Profesyonelliğe Ulaşmış Olsak Da Kendimizi Asla Yeterli Görmüyoruz Ve Sürekli Geliştiriyoruz. Bugüne Dek Epey Eğitim Alsak Da Hala Eğitim Almaya Devam Ediyoruz.
Biz Bursa Orhangazi Foto Güneş Olarak Şu Anda Bünyemizde 4 Kişilik Bir Ekip Barındırıyoruz. Her Biri Birbirinden Profesyonel Ekibimiz İle Her Türlü Düğün Çekimlerinizi Hayata Geçiriyoruz. “Neler Peki Bu Çekimler?” Derseniz Hemen Sıralayalım: Save The Date Çekiminizde Trasday Çekiminize, Düğün Belgeselinizden Düğün Klibinize Ve Bunların Yanısıra Katalog Çekimi Ve Hayal Ettiğiniz Fotoğraflarınızı Farklı Bir Deneyim İle Sunabileceğimiz Konsept Çekimlerine… Yani Tam Anlamıyla Her Türde Çekim İçin Bizimle Çalışabilirsiniz. Özellikle Video Çekimleriniz İçin Drone Kullanarak Videolarınıza Film Havasını Taşıyoruz.
Kış Mevsimi İçin Soğuk Havadan Etkilenmek İstemeyen Çiftlerimize Stüdyomuzun Kapılarını Açıyoruz. Ama Eğer Yaz Ve Bahar Mevsimindeysek, Gelin Stüdyodan Çıkalım, Doğa İçerisinde Güneş Işığından Yararlanarak Dış Çekimlerinizi Gerçekleştirelim Diyoruz. Çekimlerinizi Gerçekleştirmek İçin Geniş Bir Ürün Seçeneği Sunduğumuz Dekor Ürünlerimizden Ve Aksesuarlarımızdan Da Yararlanmanızı Sağlıyoruz. Güzel Bir Konsept Oluşturarak Adeta Dış Mekân Stüdyomuzu Kendimiz Yaratıyoruz.
Fotoğraflarınız İçin Çeşitli Phoshop Uyguları Yaparak İstediğiniz Her Türlü Tonlama İle Fotoğraflarınızı Son Haline Kavuşturuyoruz. Yaptığımız Çekimleri İse Sizi Çok Bekletmeden 2 Hafta İçerisinde Elinizde Olmasını Sağlıyoruz. Siz De Çalışmak İçin Bizi Tercih Edecek Olursanız Sadece Bir Form Kadar Uzağınızda Olduğumuzu Bilmenizi İsteriz.

İletişim
Foto Güneş
Foto Güneş