Foto Gül

Bursa / Osmangazi

1.500 TL`den az

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Foto Galeri

Hakkında

Aradan Yıllar Geçtikçe Hafızanız Bazen Yetersiz Kalabilir Hayatınızın En Güzel Gününün Detaylarını Hatırlamak İçin. İşte O Zaman Düğününüzü Gerçekleştireceğiniz Tarihlerde Çektirdiğiniz Fotoğraflar Size Rehberlik Eder Ve O Güzel Ânları Tekrardan Yaşarsınız. Gelin Foto Gül Bursa Olarak Rehberiniz Olalım!

Foto Gül Olarak Bursa`da Dijital Baskı, Tekstil Ve Fotoğraf Alanında Hizmet Veriyoruz. Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışan Stüdyomuzda En Büyük Amacımız Kaliteden Asla Ödün Vermemek. Sahip Olduğumuz Güler Yüzlü Ve Profesyonel Ekip De Bu Kalitenin En Önemli Parçalarından Biri. Her Çekime Ekibimiz İle Geliyoruz Ve Hayatınızda Yeni Bir Sayfa Açacağınız Günlerdeki Heyecanınızı Ölümsüzleştiriyoruz.

Bugünlerde En Büyük Amacınız Her Şeyin Kusursuz Olduğu Bir Düğün Düzenlemek. İşte Bu Muhteşem Davete Dair En Ufak Detayların Bile Kaybolmasını İstemeyeceğinizi Biliyoruz. Bu Nedenle Oldukça Titiz Çalışıyoruz Ve Gülümsemenizi En Doğal Haliyle Sonsuzlaştırıyoruz. Stüdyo Çekimlerine Katıldığımız Gibi Aynı Zamanda Dış Mekân Çekimleri De Yapıyoruz. Bu Mekânları Bursa`nın Hem Doğal Olarak Hem De Tarihi Açıdan En Çok Beğenilen Yerleri Arasından Seçiyoruz. Ne De Olsa Siz De Kendi Tarihiniz Açısından En Özel Günleri Yaşıyorsunuz!

Düğününüze En Az 2 Hafta Kala Bizimle İletişime Geçmenizi Rica Ediyoruz. Bu Sayede Çekim Türlerimizi Planlayabiliriz. Düğün Belgeseli, Düğün Klibi, Konsept Çekim, Save The Date, Düğün Hikâyesi, Katalog Çekim, Nişan Çekimi Ve Trashday Gibi Pek Çok Türde Çekimler Gerçekleştiriyoruz. Tüm Bu Çekimlere En Kaliteli Ekipmanlarımız İle Katıldığımızın Da Altını Çizelim.

Hayatınızın En Önemli Günlerinde Yaşayacağınız En Eğlenceli Ve Duygusal Ânları Ölümsüzleştirmek İçin Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasından Foto Gül`ü Tercih Ediyorsanız Bize Ulaşabilirsiniz. Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Bizimle İrtibat Kurabilir Ve Foto Gül Fiyat Tekliflerimizi Alabilirsiniz.

İletişim