Foto Ender

Bursa / Osmangazi

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Her Gün Pek Önemsemeden Göz Atmış Olduğunuz Hava Durumunu Bile Can Kulağıyla Dinlemeye Başladınız Değil Mi? Öyleyse Düğününüzün Heyecanı Dört Bir Yanınızı Sardı Demektir. Dile Kolay, Sevdiğiniz İle Yepyeni Bir Hayata Başlayacaksınız! İşte Bu Özel Günden Geriye Yalnızca Fotoğraflar Kalacak. En Mutlu Olduğunuz Anları Ölümsüzleştirmek Ve Güzel Hatıralara Dönüştürmek İçin Foto Ender Bursa`da Yanınızda Olmak İçin Sabırsızlanıyor!

Foto Ender Olarak Deklanşöre Basmaya Başladığımız İlk Günden Beri Kaliteli Fotoğraf Kareleri Elde Etmenin Yanı Sıra Çiftlerin İstek Ve Beklentilerini En İyi Şekilde Yerine Getirmeyi Amaçladık. Bunun İçin Çiftlerimizi Önce Tanıdık, Sonra Tarz Ve Zevklerini Öğrendik. Nasıl Fotoğraflar İstediklerini Anladıktan Sonra Çekimlerimizi Bu Doğrultuda Gerçekleştirdik. Diğer Düğün Fotoğrafçılarından Farklı Olarak Sadece Düğününüz İçin Çalışan Bir Fotoğrafçı Olmaktan Ziyade, Ömür Boyu Fotoğraf İhtiyacınızı Karşılayan Fotoğrafçınız Olmak İstiyoruz! Bu Yüzden De Kendimizi Sürekli Geliştiriyor, Hizmet Standardımızı Artırıyoruz.

Güler Yüzlü Ve Sıcakkanlı Bir Ekibi Foto Ender`de Bulacağınızdan Emin Olabilirsiniz. Yaşadığınız Stres Ve Heyecanı Tahmin Ediyor, Samimiyetimiz İle Sizi Biraz Olsun Rahatlatmayı Amaçlıyoruz. Böylelikle Çok Daha Keyifli Bir Çekim Gerçekleşiyor, Çok Daha Doğal Fotoğraflar Ortaya Çıkıyor.

Dilediğiniz Tüm Çekim Türlerini Kaliteli Ve Profesyonel Ekipmanlarımız İle Sağlıyoruz. Düğün Belgeseli, Düğün Klibi Ve Düğün Hikayesinin Yanı Stüdyo Çekimi Ve Dış Çekimleri De Kusursuz Bir Şekilde Tamamlıyoruz. Dış Çekimlerinizde Save The Date Ya Da Trash Day Çekimlerinde De Farklı Yorumumuzu Katıyoruz.

Fotoğraf Karelerinizde Mutluluğu, Birbirinize Olan Bağlılığı Ve Heyecanı Net Bir Şekilde Görmek İstiyorsanız, Adresiniz Foto Ender Olmalı! Hakkımızda Daha Fazla Bilgi İsterseniz Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Doldurarak Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Ertan Turan
Enderturan