Foto Emrah

Bursa / Osmangazi

1.500 TL`den az

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Düğün Fotoğraflarınız Ve Videolarınız Aşkınızın Hikayesini Anlatan En Değerli Anılarınızdır. Biz Foto Emrah Bursa Olarak Böylesine Değerli Anılarınıza Hakkettiği Değeri Veriyor, Size Her Anlamda Profesyonel Düğün Fotoğrafları Ve Videoları Sunuyoruz. 2015 Yılından Beri Çiftlerin En Güzel Günlerinde Mutluluklarına Ortak Olarak, Onlarla Muhteşem Anılar Biriktiriyoruz. Şimdi De Sizin Düğün Gününüzden Her Detayıyla Kusursuz Düğün Anıları Yaratmak İçin Sizi Bekliyoruz.

Düğün Fotoğraflarınız Ve Videolarınız İçin Öncelikle Sizin Görüşlerinize Çok Önem Veriyoruz. Çekimlerinize Başlamadan Önce Sizinle Bir Ön Görüşme Gerçekleştiriyoruz. Bu Ön Görüşmede Düğün Fotoğraflarınız Ve Videolarınız Hakkındaki Tüm İstek Ve Beklentilerinizi Öğreniyoruz. Çekimlerimizin Tamamında Edindiğimiz Bu Bilgileri Göz Önünde Bulundurarak Her Detayıyla Sizin İçinize Sinecek Kareler Yakalıyoruz.

Düğün Anılarınızın Aşkınızın En Saf Halini Yansıtmasını Hedefliyoruz. Bu Nedenle Yapay Pozlardan Ve Sıradan Düğün Fotoğrafı Konseptlerinden Uzak Durarak, Sizi Yansıtan Doğal Çekimler Yapmayı Tercih Ediyoruz. Çekimlerinizde İçten Gülüşlerinize Ve Anlamlı Bakışlarınıza Yer Veriyoruz. Bu Sayede Düğün Gününüzün Üzerinden Yıllar Geçse Bile Her Baktığınızda İçinizi Isıtıp, Size O Güzel Duyguları Tekrar Yaşatacak Düğün Fotoğrafları Ve Videoları Elde Ediyoruz.

Bazen Tarihi Bir Mekanda İhtişamlı Çekimler, Bazen De Bir Sahilde Işıl Işıl Çekimler Yapabiliyoruz. Çekimlerinizin Yapılacağı Mekana Da Sizinle Yaptığımız Görüşmeler Neticesinde Karar Veriyoruz. Mutlu Çiftler İçin Sınır Tanımıyor, Şehir Dışında Da Hizmet Veriyoruz.

Düğün Klibinden Düğün Belgeseline Kadar Dilediğiniz Her Türde Çekimlerinizi Yapabiliyoruz. Profesyonel Video Hizmetlerimizle Düğün Gününüzden Yaşayan Anılara Sahip Olmanızı Sağlıyoruz.

Siz De Aşkınızı Foto Emrah Ekibinin Profesyonel Ellerinde Adeta Bir Sanat Eserine Dönüştürmek İsterseniz; Sayfanın Yanında Bulunan Formu Doldurarak Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinebilir Ve Foto Emrah Bursa Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlarını Öğrenebilirsiniz.

İletişim