Foto Detay Bursa

Teklif

Foto Detay Bursa

Bursa / Nilüfer

5.000-7.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Foto Detay Bursa Ekibi Olarak 2005 Yılından Beri Düğün Fotoğrafçılığı Alanında Hizmet Veriyoruz. Enerjik, Güler Yüzlü Ve Profesyonel Ekibimizle Bizi Düğün Fotoğrafçısı Olarak Seçen Çiftlerimizin Çekim Öncesinden Çekim Sonrasında Kadar Her Aşamada En Büyük Destekçileri Oluyoruz. Gelin Ve Damatlarımızla İlk Görüşmeyi Yaptığımız Ve Ayrıntıları Konuştuğumuz Ofisimiz Bursa Nilüfer`de Yer Alıyor.

Baskı Hizmetleri

İstenilen Her Mekanda Çekim Gerçekleştiriyoruz. Uludağ Başta Olmak Üzere Bursa`nın Manzarası Bol Mekanlarında Sık Sık Çekim Yapıyoruz. Yeşil Alanlar, Ayçiçek Tarlaları, Sahiller Ve Yollar Çiftlerimiz İçin Çekim Alanına Dönüştürdüğümüz Alanlar Oluyor. Şehir Dışı Çekimlerinde De Sizi Yalnız Bırakmıyoruz. Kapadokya Ve Salda Gölü Çekimleri Çiftlerimiz Tarafından Oldukça Talep Görüyor. Bulgaristan`da Gerçekleştirdiğimiz Harika Çekimlerinde Olduğu Gibi Yurt Dışı Çekimleri De Yapıyoruz.

Trashday Ve Sevdiklerinize Düğün Tarihinizi Duyurmanın En Eğlenceli Yolu Save The Date Çekimini Yapıyoruz. Düğün Hikayesi Ve Düğün Belgeseli Çekimlerini De Tüm Gün Size Eşlik Ederek Gerçekleştiriyoruz. Söz, Nişan Ve Kınalarınızda Da Yanınızda Oluyoruz. Konsept Çekimleri De Severek Yaptığımız Çekim Türleri Arasında. Düğün Kliplerinizi De Büyük Bir Özenle Kurguluyor Ve Size Teslim Ediyoruz.

Baskı Hizmetleri

Bursa Düğün Fotoğraf Çekimi Bittikten Sonra Çiftlerin Heyecanla Fotoğraflarını Beklediğini Biliyoruz. Bu Yüzden En Kaliteli Baskıları Kısa Bir Süre İçerisinde Size Teslim Ediyoruz. Büyük Boy Albüm, 2 Adet Aile Albümü Ve Kanvası Paket Ve Kampanya İçeriklerimize Göre Size Sağlıyoruz. Ayrıca Çekilen Fotoğrafların Tamamını Flash Bellek Aracılığıyla Sizle Paylaşıyoruz. Böylece Her Ortamda Anılarınızı Saklayabiliyorsunuz.

Kapanış

15 Yılı Aşkın Bir Süredir Bu Sektördeyiz. Bursa`yı İyi Tanıyoruz. Çekim Yapılan Mekanların Özelliklerine Oldukça Hakimiz. Dinamik Ve Genç Bir Ekibiz. Siz De Düğün Fotoğrafçınız Olarak Seçeceğiniz Firmanın Bu Özelliklere Sahip Olmasını İsterseniz Aşağıdaki Bilgilerden Bize Ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Vakit Kaybetmeden Bursa`da Düğün Fotoğrafçısı Arayışınızı Sonlandırmak İçin Hemen Formdan Teklif Alabilirsiniz.

İletişim
Ayvaz Vatansever
Filiz Vatansever