Foto Çilem

Bursa

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Fotoğrafçılık Sektörü Üzerine Olan Engin Bilgi Birikimimiz Ve Tecrübemiz İle Foto Çilem Bursa Olarak Karşınızdayız. Belki Dışardan Kolay Görünebilir; Ama Hiç De Göründüğü Gibi Olmayan Bir Meslek Düğün Fotoğrafçılığı. İlk Olarak Çekimi Gerçekleştireceğiniz Gelin Ve Damat İle Sıcak Bir İlişki Kurmanız Gerekir, Bu İlişkinin Getirisi İle Çekimler Sırasında Çift Kendini Rahat Hissetmeli Ve Keyifli Bir Çekim Geçirebilmeli. Bu İşimizin En Keyif Veren Noktası Açıkçası. Düğün Gibi Stresli Bir Günde İhtiyacınız Olan Rahatlamayı Sağlamak İçin Sizinle Dostunuz Gibi İletişim Kurarak Sağlıyoruz. Çünkü Sizinle Keyifli Bir Sohbet Eşliğinde Eğlenerek Çekim Gerçekleştirmek Bizim İçin De Mutluluk Verici Oluyor.

Düğün Çekimlerinizin Detaylarına İnelim Şimdi De:

Yoğunluklu Olarak Dış Mekân Çekimleri Üzerine Çalışıyor Olsak Da Düğününüz Sırasında Sizle Çalışabiliyoruz. İlk Dansınızı, Düğün Gecenizde Birbirinize Verdiğiniz İlk Öpücüğü Ölümsüzleştirmek İçin O Gece Hemen Yanınızda Oluyoruz.

Bursa Dış Mekân Fotoğraf Çekimi Konusunda Yoğun Olarak Yürüttüğümüz Çalışmalarımız Sayesinde Giderek Profesyonelleşen Bir Ekip Olarak Hizmet Sunuyoruz. Bursa`nın Gizli Kalmış Özel Bölgelerini Sizin İçin Keşfediyor, Sizi Diğerlerinden Farklı Bir Mekânda Çekilen Düğün Fotoğraflarının Sahibi Yapıyoruz. Bursa`nın Zengin Doğal Güzellikleri Eşliğinde Save The Date Çekimi Gerçekleştirerek Sevdiklerinize Düğün Tarihinizi Duyurabilir; Düğününüz Sonrasında Gelinliğinizin Ve Damatlığınızın Kirlenmesini Göz Ardı Edeceğiniz Trasday Çekimleri İle Hem Keyifli Zaman Geçirebilir Hem De Eğlenceli Fotoğraf Karelerinin Sahibi Olabilirsiniz.

“Aşkın Olduğu Her Yerdeyiz!” Sloganımız İle Size Bursa Dışında Farklı İllerde De Hizmet Verebildiğimizi Belirtmek İsteriz. Siz De Eğer Düğün Albümünüzün Profesyonel Kişilerin Dokunuşları İle Şekillenmesini İstiyorsanız Vakit Kaybetmeden Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Bunun İçin Yapmanız Gereken Tek Şey Sayfada Bulunan Formu Doldurmak Ve Sonrasında “Ücretsiz Teklif Al!” Butonuna Tıklamak Olacak!

İletişim
Foto Çilem
Foto Çilem