Foto Celal

Bursa / Osmangazi

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Size, Hayatınızın En Güzel Hediyesini Veriyoruz! Düğün Fotoğraflarınızı Eşsiz Güzellikte Çekiyoruz Ve O Muhteşem Günden Geriye, Elinizde Mükemmel Fotoğraflar Oluyor. Siz De, O Günü Tekrar Hatırlamak İstediğinizde, Fotoğrafları İncelemeniz Yeterli Oluyor. Peki Biz, Kimiz? Foto Celal Osmangazi Ailesi Olarak, Siz Değerli Çiftlerimizin En Mutlu Gününe Ortak Oluyoruz.

Fotoğrafçılık Sektörüne Hakimiyetimiz, Eskiye Dayanıyor. Sektör Hakkında Çıkan Her Yeni Şeyi, Yakından Takip Ederek, Siz Değerli Çiftlerimize En Güzel Hizmeti Vermeyi Hedefliyoruz. Fotoğraflarınızı Çekerken, Fikirlerinizi Fazlasıyla Önemsiyoruz. Bu Güzel Günde Her Şeyin, Kusursuz Olmasını İstiyoruz. Hayatınızda Bir Kez Yaşayacağınız Bu Deneyim İçin, Sonrasında Bizi Tebessümle Hatırlamanızı İstiyoruz.

Sevdiğiniz Kişiyle Hayatınızın İlk Gününle Harika Fotoğraflara Sahip Olmanız İçin, Öncelikle Sizinle Sohbet Ederek İşe Başlıyoruz. Sohbetimiz Sırasında, Ne Hayal Ettiğinizi Öğreniyoruz. Bu Güzel Hayalleri Gerçeğe Dönüştürmek İçin De Kollarımızı Sıvıyoruz. Fotoğraf Çekim Türünüze Karar Verdikten Sonra, Planımızı Oluşturuyoruz.

Dış Çekim Tercihinizde; Bursa`nın Eşsiz Güzelliğe Sahip Doğa Manzaralarını, Tarihi Mekanlarının Mistik Atmosferlerini Ve Daha Önce Kimsenin Keşfetmediği Köşeleri Kullanıyoruz. Uçsuz Bucaksız Bu Arazilerin Muhteşem Görüntüsü, Fotoğraflarınız İçin Harika Bir Arka Plan Niteliğinde Oluyor. Sizin Güzel Enerjinizle, Ekibimizin Yetenekli Elleri Birleşince Ortaya, Bakmaya Doyulamayacak Cinsten Fotoğraflar Çıkıyor.

Düğün Fotoğraflarınız İçin, Başka Bir Şehir Hayaliniz Varsa Veya Düğününüzü Farklı Bir İlde Organize Edecekseniz, Sizin İçin Türkiye`nin Dört Bir Yanında Da Hizmet Verebiliriz. Yeter Ki Bize Ne İstediğinizi Söylerin, Gerçekleştirmek Bize Kalsın!

Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında, Kaliteli Hizmet Anlayışımız Ve Kişiye Özel Gösterdiğimiz İlgiyle, Farkımızı Korumaya Devam Ediyoruz. Siz De Kararınızı Verdiyseniz Ve Bu Mutlu Gününüzü Bize Emanet Etmek İsterseniz, Sayfanın Hemen Yan Tarafında Bulunan İletişim Formunu Eksiksiz Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

İletişim
Foto Celal
Foto Celal