Foto Cansu

Bursa / Nilüfer

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

2 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Hayatınız Boyunca Bir Kere Yaşayacağınız Özel Bir Gün…

Asla Unutmayacağınız O Geceyi Tekrar Ve Tekrar Yad Edebilmeniz İçin O Günden Kalan Fotoğraflarınız Ve Videolarınızın Ne Denli Önemli Olduğunun Farkındayız.

Bunun Bilincinde Bir Özenle 30 Yıldır İstanbul`da Düğün Fotoğraflarınızı Çekiyoruz.

Yıllar Önce Foto Cansu`yu Açarak Başlattığı Bir Süreçti Aslında. Gün Geçtikçe Gerek Düğün Trendleri Gerek De Katıldığım Kurslarla Fotoğrafçılık Hizmetlerimizi Daha Profesyonel Olarak Sunmaya Başladık. Teknolojik Ekipmanlar Ve Videolarınız İçin Tam Profesyonel Montaj Programları… Kaliteli Bir Çalışma Ortaya Koyabilmek İçin Her Detay Önemli. Özen Gösterdiğimiz Detaylar Bunlarla Kısıtlı Değil Tabii Ki.

Düğün Klibi, Düğün Hikayesi Gibi Video Formatındaki Çalışmalarda Doğala Ulaşmak Pek De Zor Olmuyor. Yalnızca Doğru Anları Yakalamaya Özen Gösteriyoruz Video Süreçlerinizde. Pistte En Çok Eğlenen Ekibin Neşesini Kameramıza Yansıtmak Ya Da Gösterişli Düğün Pastanızı Kestiğiniz An Doğru Açıyı Yakalayabilmek Gibi.

Fakat Düğün Fotoğraflarınızda İş Bu Kadar Kolay Olmuyor. Kendinizi Gergin Hissettiğiniz Ortamlarda Ortaya Çıkan Karelerle; Rahat Hissettiğiniz Ortamlarda Ortaya Çıkan Kareler Çok Farklı Oluyor. Rahat Hissettiğiniz Ortamlarda Aşkınız Objektifimize Rahatlıkla Yansıyor Ve Yıllar Sonra Dönüp Huzurla Bakabileceğiniz Aşk Dolu Karelerinizi Çekebiliyoruz.

Üstelik Bu Çekimlerinizi Yalnızca Bursa`da Değil Dünyanın Dilediğiniz Noktasında Gerçekleştirebiliyoruz. Çiftin Memnuniyeti İçin Onunla Dilediği Lokasyona Gidiyor, En Özel Anlarını Kadrajımıza Alıyoruz.

Düğün Fotoğraflarınızın Güvenilir Ellerden Çıkmasını İsteyen Çiftlerin Ortalama 1 Hafta Önceden Bizimle İletişime Geçmesi Bizim İçin Yeterli Oluyor.çekimlerden Sonra Heyecanlı Çiftimizi Çok Bekletmeden Ortalama 2 Hafta İçerisinde Fotoğraflarını Ve Videolarını Teslim Ederek Sürecimizi Tamamlıyoruz.

Hikayenizin Bizim Ellerimizde Resmedilmesi İstiyorsanız Formu Doldurarak İletişime Geçebilir, İstediğiniz Çekim Türleriyle İlgili Detaylı Bilgi Alabilirsiniz…

İletişim
İdris Çalışkan
Samet Bey
Oğuzhan Bey