Foto Can

Bursa / Yıldırım

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

2 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Hakkında

Bursa`da Evlenen Ve Düğün Fotoğrafçılığı Alanındaki Tercihlerini Foto Can`dan Yana Yapan Çiftler Unutulmaz Anlarını En Kusursuz Şekilde Ölümsüzleştiriyor…
Yılların Verdiği Tecrübemiz Sayesinde Alanında En Doğru Anınızı Yakalayabilmek, En Samimi Gülüşlerinizi Kaçırmamak Bizim İşimiz!
Düğün Çekimini Konusunda Tereddütler Yaşadınız Ve İşinizi Son Ana Mı Bıraktınız? Asla Problem Değil. Çekimden 1 Hafta Önce Çiftler Foto Can Ekibiyle İrtibata Geçtiği Takdirde Programımızı Çiftimize Göre Ayarlıyoruz.
Düğün Fotoğraflarınıza, Düğün Videolarınıza Kavuşmak İçin Ne Kadar Sabırsızlandığınızınsa Farkındayız. Düğün Videolarınızı Kurgulamak İçin, Düğün Albümlerinizi Oluşturmak İçin Çabalayan Ekibimiz Sayesinde Ortalama 2 Haftalık Bir Süreç Sonunda Çekimlerini Çiftlerimize Teslim Ederek Bu Tatlı Bekleyişi Minimuma İndirmeye Çalışıyoruz.
Farklı Düğün Paketlerimiz Sayesinde Çiftlerimize Pek Çok Seçenek Sunuyoruz. Hangi Çekimi İstediklerini Çiftlerimiz Söylüyor, Biz En Güzelini Onlar İçin Yapıyoruz!
Peki Neler Mi Yapıyoruz?
Düğünlerini İnternette Paylaştıkları Özel Fotoğraflar Ve Videolarla Bildirmek, Bunun Aracılığıyla Konuklarını Davet Etmek İsteyen Çiftlerimiz Oluyor. Hayhay! İnstagramdan Ya Da Facebooktan, Siz Nereden Dilerseniz O Platformdan… Save The Date Çekiminizi Biz Sizin İçin Yapıyoruz Ve Paylaşıp Konuklarınızı En Anlamlı Şekilde Davet Etmesi Sizde!
Düğüne Günü Konuklarınıza Düğün Belgeselinizi Dev Ekranlarda İzletmek De Fena Olmayabilirdi. Sonuçta Bu Güzel Güne Kadar Süren Süreci Sizler Kadar Onlar Da Bilmek İsteyebilir. İlk Tanıştığınız Günden Evlenme Teklifi Aldığınız Güne Kadar Geçen Süreç… Düğün Gününüze Bambaşka Bir Renk Katabilecek Bir Düğün Belgeseli…
Belki De Düğün Günü Davetlilerle Pistte Çılgınlar Gibi Dans Ederken, Düğün Pastanızı İlk Kestiğiniz An Ya Da Dahası! Hiçbir Anı Kaçırmamak İçin Eğlenceli Bir Düğün Hikayesi Çektirmek İstersiniz.
Tüm Bu Tatlı Telaş Bitti, Düğününüz Geldi Ve Geçti… Gelinlik Ve Damatlıkla Belki Bir Fabrikanın İçinde Belki De Eski Evlerin Arasında Bir Trashday Çekimi İster Miydiniz? Ya Da Uludağ`da Düğün Çekimi Fena Olmayabilirdi. Beyazlar İçinde Bembeyaz Gelinliğiniz…
Tek Yapmanız Gereken Hangi Düğün Paketini İstediğinize Karar Vermek! Fotocan Ekibinin Minimum 1000-1500 Tl Arası Olan Düğün Paket Fiyatlarından Sizin İçin En Uygun Olanı Düğün Paketini Seçebilirsiniz.
Bizlere Ulaşmak İçin Tek Yapmanız Gereken ‘`Fiyat Teklifi Al`` Butonuna Basıp, Foto Can Ailesine Dilediklerinizi Anlatmak. Sonrası Bizim İşimiz…

İletişim