Erim Yürü Photography - Er Fotoğrafçılık

Teklif

Erim Yürü Photography - Er Fotoğrafçılık

Bursa / Yıldırım

1.500 TL`den az

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

2 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Belki Yıllardır Hayalini Kurduğunuz O Muhteşem Düğün Gününüzün Asla Bitmemesini İsteyeceksiniz. Maalesef Ki Bu Mümkün Değil. Ancak Profesyonel Ellerde Çekilmiş, Kaliteli Düğün Fotoğrafları Ve Videolarıyla O Güzel Güne Yıllar Sonra Bile Tüm Canlılığıyla Geri Dönebilmeniz Mümkün. Biz Emir Yürü Photography Bursa Düğün Fotoğrafçısı Olarak Size Yaşayan Ve Tüm Detaylarıyla Sizi Yansıtan Düğün Fotoğrafları Çekiyoruz. Yıllar Geçse De O Güzel Güne Sizi Tekrar Döndüren, Sevdiklerinizle Paylaşmaktan Mutluluk Duyacağınız Düğün Fotoğraflarınız İçin İşimizi Özenle Ve Sevgiyle Yapıyoruz.

Çekimlerde Son Teknoloji Ekipmanlar Kullanıyor, Size Kusursuz Düğün Fotoğrafları Sunabilmek İçin Donanımlarımızı Devamlı Olarak Yeniliyoruz. Profesyonel Ekibimizle Beraber Sizi Anlıyor, Çekimler Boyunca Hayallerinizdeki Düğün Fotoğraflarına Ulaşmak İçin Özenle Çalışıyoruz.

Yaptığımız Eğlenceli Çekimlerle Aşkınızı Tüm İçtenliğiyle Fotoğraflara Yansıtmak En Önemli Amaçlarımızdan Biri. Yapay Pozlardan Uzak Durarak Çekimlerde Kendiniz Gibi Olmanızı Sağlıyoruz.

Siyah-Beyaz Nostaljik Çekimlerden, Rengarenk Çekimlere Kadar Her Tarza Uygun Çekimler Yapabiliyoruz. Belirlediğimiz Konseptlere Göre Birbirinden Güzel Doğa Manzaralarında Çekimlerinizi Gerçekleştiriyoruz. Tarzımız, Konseptimiz Değişse De Değişmeyen Tek Şey Asla Taviz Vermediğimiz Kalitemiz Oluyor.

Dış Mekan Çekimlerinin Yanında Stüdyo Çekimi İsteyen Çiftlerimiz İçin Profesyonel Ekipmanlar Kullandığımız Stüdyomuzda Da Özgün Çekimler Yapabiliyoruz. Stüdyo Çekimleri Sayesinde Hava Koşulları Konusunda Da Endişelenmeden Sizi Hayallerinizdeki Düğün Fotoğraflarına Kavuşturuyoruz.

Düğün Fotoğraflarının Yanında Düğün Belgeseli, Düğün Klibi, Düğün Hikayesi Gibi Çekim Türlerinde De Hizmet Veriyoruz. En Özel Gününüzün Her Anını Unutulmaz Anılara Dönüştürmek İsterseniz Bu Mutlu Gününüzün Her Aşamasına Ortak Oluyoruz. Tam Gün Video Çekimlerimiz Sayesinde Kız Almadan, İlk Dansınıza Kadar Her Anınızı Ölümsüzleştiriyoruz.

Siz De Düğün Fotoğraflarınızın İşini İyi Yapan Bir Ekiple Birer Sanat Eserine Dönüşmesini İsterseniz, Emir Yürü Photography Bunu Gerçekleştirebilirsiniz. Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinmek Ve Emir Yürü Photography Bursa Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlarını Öğrenmek İçin Sayfanın Yanında Bulunan Formu Doldurabilirsiniz.

İletişim