Erden Cantürk

Bursa / Osmangazi

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Teslim Süresi

Teslim Süresi

3 Hafta

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Hayatınızın En Özel Anlarından Biri Olan Düğününüze Dair Anılarınızı Birbirinden Farklı İçeriğe Sahip Video Ve Fotoğraf Çekimleriyle Unutulmaz Kılmak İster Misiniz? Bursa`da Hizmet Verdiğimiz Erden Cantürk İsimli Fotoğraf Stüdyomuzda Beklentilerinizi Karşılayacak Bir Hizmet Almanızı Sağlıyor Ve Siz Yaşarken En Mutlu Anlarınızı Ölümsüzleştiriyoruz.

Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında İsmimizden Başarıyla Söz Ettirmeyi Başaran Bir Fotoğraf Stüdyosuyuz. Profesyonel Ekibimizle Birlikte Her Detayı En İnce Ayrıntısına Kadar Planlıyor Ve Ortaya Muazzam İşler Çıkarmaya Özen Gösteriyoruz. Moda Olan Tüm Trendleri Yakından Takip Ederek İsteğe Bağlı Olarak Çalışmalarımızda Yer Veriyoruz. Her Zaman Çift Memnuniyeti Odaklı Çalışarak Beklentileriniz Ve Hayalleriniz Doğrultusunda Hizmet Sunuyoruz.

Çalışmalarımızda Karşılıklı İletişime Çok Önem Veriyoruz. Bunun İçin De Çekimden Önce Sizinle Bir Araya Gelerek Nasıl Bir Hizmet Almak İstediğinizi Ayrıntılı Olarak Konuşuyoruz. Edindiğimiz Tecrübelerle Size Yol Gösterirken Diğer Yandan Da Çalışmalarımıza Dair Örnekler Paylaşıyoruz. Böylelikle Hizmet Kalitemize Ve Karşınıza Çıkacak Sonuçlara Dair Fikir Sahibi Olmanızı Sağlıyoruz.

Çekimlerinizi Stüdyo Ortamında Yapabileceğiniz Gibi Dilerseniz Dış Mekanlarda Da Yapabilirsiniz. Bursa Dış Çekim Mekanları Arasında Yer Alan Tarihi Binalar, Doğal Ortamlar, Butik Oteller Tercihleriniz Arasında Yer Alabilir. Farklı İllerde Çekim Yapmak İsterseniz Bu İsteğinizi De Karşılıyor Ve Ekibimizle Birlikte Size Eşlik Ediyoruz.

Çekimler Sırasında İçinizden Geldiği Gibi Davranmanızı İstiyoruz. Pozlarınız Konusunda Size Gereken Yönlendirmeleri Yapıyoruz. Kaliteli Ekipmanlar Kullanarak Görüntü Kalitesi Oldukça Yüksek Çekimler Yapıyoruz. Çekiminiz Bittiğinde İse Görüntüleriniz İçerisinden En İyi Olanları Seçiyor Ve Bilgisayar Ortamında Düzenliyoruz.

Siz De Erden Cantürk`ün Şanslı Çiftlerinden Biri Olmak İsterseniz Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan Telefon Numarası, Mail Adresi Ve İletişim Formunu Kullanarak Hem Fiyatlarımızı Hem De Hizmet İçeriklerimizi Rahatlıkla Öğrenebilirsiniz.

İletişim