Emre Yıldız Wedding

Teklif

Emre Yıldız Wedding

Bursa / Yıldırım

5.000-7.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Çekim Türü

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Sonsuz Mutluluğa “Evet” Dediğiniz O Muhteşem Günden Geriye, Eşsiz Fotoğrafların Kalmasını İster Misiniz? Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında, Emre Yıldız Fotoğrafçılık Ailesi Olarak Size, Eşi Benzeri Olmayan Fotoğraflar Sunuyoruz. En Güzel Hislerinize Ortak Oluyoruz Ve Bu Muhteşem Günde, Heyecanınızı Paylaşıyoruz. En Özel Fotoğraflarınızı Çekeceğimizden Ve Sizi Fazlasıyla Memnun Edeceğimizden Şüpheniz Olmasın!

Fotoğrafçılık Aslında Sanat İcra Etmektir. Başkalarının Göremediğini Görebilmek Ve Bunu En Güzel Şekilde Aktarabilmektir. Bir Ressamın, Duygularını Tuvale Aktarır. Fotoğrafçı İse, Deklanşöre Basarak, İçindeki Bütün Hisleri Dışarı Çıkarır. Yakaladığı Açı, Işık Ve Enerji Uyumu, Ortaya Bir Sanat Eserinin Çıkmasını Sağlar. Biz De, Bu Sanat Eserlerini En Eşsiz Şekilde Oluşturuyoruz Ve En Mutlu Olduğunuz Günden Geriye, Bu Muhteşem Belgeler Kalıyor.

Fotoğrafçılığa Olan Aşkımız, Küçük Yaşlardan Beri Süregeliyor. Şimdilerde İse, Çiftlerimizin Memnuniyeti İle Birlikte Bu Sevgi Kat Be Kat Artıyor. Sizin Güzel Geri Dönüşleriniz Sayesinde, İşimizi Ne Kadar İyi Yaptığımızı Bir Kez Daha Anlamış Oluyoruz. Dilerseniz, Hizmetlerimizin Detaylarından Bahsedelim.

Bizim İçin Önemli Olan, Sizin Ne İstediğiniz. Hayal Ettiğiniz Fotoğraf Çekimini Gerçeğe Dönüştürmek İçin, Öncelikle Sizinle Bir Görüşme Gerçekleştiriyoruz. Bu Görüşme Esnasında, Tarzınızı Anlamaya Çalışıyoruz Ve Çekimimizde, Tarzınızı Yansıtmak İçin Çabalıyoruz. Stüdyo Veya Dış Çekim Seçeneklerinden Dilediğinizi Tercih Edebilirsiniz.

Fotoğraflarda Ve Videolarda Kaliteye Önem Verdiğimiz İçin, Son Teknoloji Makineler Kullanıyoruz. Böylece, Siz O Güzel Günün Heyecanını Doyasıya Yaşarken, Çekim Sonrasında Elinize, Ömür Boyu Saklayacağınız Eşsiz Güzellikte Fotoğraf Ve Videolar Geçiyor.

En Güzel Gününüzde, Hayatınızın Bir Parçası Olmak İçin Biz, Hazır Bir Şekilde Bekliyoruz. Siz De Kararınızı Verdiyseniz Ve Bizimle Çalışmak İsterseniz; Düğün Fotoğraf Albüm Fiyatları Ve Hizmet Detaylarımız Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin, Sayfanın En Başında Bulunan İrtibat Numarasını Arayabilir Veya Hemen Yandaki Teklif Formunu Doldurabilirsiniz.

İletişim