Emre Aydemir

Bursa / Osmangazi

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

2 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Çekim Türü

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

En Güzel Günlerinizin Başında Şüphesiz Evlilik Teklifleriniz, Düğünleriniz Ya Da Sizi Özel Kılacak Günleriniz Geliyordur. İşte Biz Tam Da Bu Özel Günlerinizde Yanınızdayız. Emre Aydemir Fotoğrafçılık Ailesi Olarak Küçük Yaşlardan Beri Aşkla Başladığımız Fotoğrafçılık Mesleğimizi Bugün Sizin En Özel Günlerinize Dokunarak Taçlandırıyoruz.

Sektördeki Gelişmelere Ve Yeniliklere Açık Bir Firma Olarak İşini İyi Yapan, Deneyimli Ekibimiz İle Kocaman Bir Aileyiz. Fotoğraf, Film, Drone Gibi Pek Çok Hizmette Bulunduğumuz Firmamızda Çok Yönlü Olarak Her Fikre Açık Çalışıyoruz. Farklı Düşünce Ya Da İsteklerinize Pratik Çözümler Üretiyor, İstek Ve Beklentilerinizi Bu Konuda En İyi Şekilde Sağlamayı Hedefliyoruz. Gerek Düğün Günü Gerek Düğün Günü Dışındaki Çekimlerinizde Profesyonel Olarak Size Yardımcı Olacak Danışman Ve Asistanlarımız Bulunuyor. Çekim Günü Oldukça Enerjik Ve Sıcakkanlı Bir Şekilde Karşınızda Oluyoruz. Yaşadığınız Stresi Biraz Olsun Azaltmak Ve Yaşadığınız Stresi Biraz Olsun Azaltmak İstiyoruz. Bu Da Rahat Olmanızı Ve Çok Daha Doğal Fotoğraflar Çekmemizi Sağlıyor. Çekim Boyunca Yanınızda Olup Kıyafet, Aksesuar, Pozlandırma Gibi Detaylarda Size Kolaylık Sağlıyorlar. Aynı Zamanda Gülüş, Bakış, Duruş Ve Poz Gibi Teknik Konularda Da Çeşitli Bilgilendirmeler Yapıyorlar. Geriye Sadece Doğal Ve Rahat Olmanız Kalıyor.

Çiftlerimizle Aramızda Ki Samimiyete Ve Muhabbete Önem Veriyoruz. Çekimlerimiz Bittikten Sonra Dışarıda Da Görüşmek, Konuşmak, Bir Çay Ya Da Kahve İçmek Bizim İçin Çok Önemli. Bu Özelliğimiz İle Bursa Düğün Fotoğrafçılarından Farklılaşıyor, Hayatınızda Güzel Bir İz Bırakıyoruz.

Eğer Siz De Emre Aydemir Fotoğrafçılık Ailesine Katılmak Ve En Özel Günlerinizi En İyi Şekilde Ölümsüzleştirmek İstiyorsanız Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Olarak Doldurabilir Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz. Aşkla Kalın!

İletişim