Emel Varol Photography

Teklif

Emel Varol Photography

Bursa / Yıldırım

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Merhaba, Ben Emel Varol. 1992 Bursa Doğumluyum. Fotoğraf Sevdam Lise Yıllarımda Başladı. İlk Merak Sardığım Zamanlarda, Bunun Bir Hobi Olarak Kalacağını Düşünmüştüm. Fakat Sonrasında Aşkla Yaptığım Mesleğime Dönüştü. Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri Bölümünü Bitirdikten Sonra, Beyaz Yaka Olmak İstemediğime Karar Verdim Ve Eğitimlerini Alarak, Profesyonel Şekilde Fotoğraf Çekmeye Başladım.

Emel Varol Photography Olarak Yola Çıktığım Serüvenim, Pek Çok Çifte Hizmet Vererek Devam Ediyor. Yeni Heyecanlara Tanık Olmak, İki Kişinin Birbirine Olan Aşkını Fotoğraflamak Ve Bu Duyguları Fotoğraf Karelerine Yansıtmak En Büyük Tutkum! Fotoğraflarınızı Çekerken, Sadeliğe Ve Doğallığa Önem Veriyorum. Çünkü Biliyorum Ki, Sadeliğin Modası Hiçbir Zaman Geçmez. Siz İlerde, Düğün Fotoğraflarınızı Çocuklarınıza Gösterirken, Tebessüm Etmelisiniz. Bu Da Ancak, Doğal Karelerde Ortaya Çıkar.

Dış Çekim Fotoğraflarınızda; Bursa`nın Nadide Doğal Güzelliklerini, Osmanlı Tarihini Yansıtan Mekanlarını Veya Yemyeşil Doğa Manzaralarını Kullanmayı Çok Seviyorum. Gün Işığını Kullanarak Çektiğim Bu Fotoğraflarda, İnanılmaz Bir Atmosfer Oluştuğunu Söylemeden Edemeyeceğim. Bunun Yanında, Trendleri De Takip Etmek Gerektiğine İnanıyorum. Son Yıllarda Oldukça Popüler Olan Gece Çekimleri De Yapıyorum. Gecenin Muhteşem Karanlığında, Uygun Bir Mekan Seçilerek Ve Uygun Işık Kullanılarak Çekilen Fotoğrafla Da, Bir Hayli Sıra Dışı Ve Estetik Oluyor. Dilerseniz Size, Şehir Dışında Da Hizmet Verebilirim.

Fotoğraflarınızın Yanında Size Bir De Video Olanağı Sunuyorum. O Muhteşem Günden Geriye Sadece Fotoğraflar Kalmasın, Anılarınızı Canlı Canlı İzleyebilin Diye, Son Teknoloji Kameralarla Çekilmiş Mükemmel Videolara Sahip Olabiliyorsunuz.

Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında, Emel Varol Fotoğrafçılık Olarak, Hizmetlerim Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi Almak Ve Bana Ulaşmak İçin, Sayfanın Hemen Kenarında Bulunan İletişim Formunu Eksiksiz Olarak Doldurmanızı Rica Edeceğim. Heyecanınızı Paylaşmak İçin Sabırsızlanıyorum!

İletişim