Duygu Taşdemir Photography

Teklif

Duygu Taşdemir Photography

Bursa / Nilüfer

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

1 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Hikayesi Klip

Kına Çekimi

Stüdyo & Plato Çekimi

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Düğün Fotoğrafçılarından Duygu Taşdemir Photography Nilüfer`de Bulunan Ofisiyle Çiftleri Karşılıyor. 2018 Yılında Sektöre Adım Atan Duygu Taşdemir Kullandığı Son Teknoloji Profesyonel Ekipmanlarla Diğer Firmalardan Ayrılıyor. Firmanın Öne Çıkan Yönleri Arasında Şehir Dışında Çekim İmkanı Sunması Da Yer Alıyor. Bununla Beraber Duygu Taşdemir Pek Çok Farklı Çekim Türünde Çiftlere Yardımcı Olabiliyor.

Baskı Hizmetleri

Duygu Taşdemir Düğün Fotoğrafçılığı Alanındaki Deneyimlerini 2020 Yılında Açılan Duygu Taşdemir Photography Aracılığıyla Çiftlere Sunuyor. Gelin Ve Damadın İhtiyacı Olan Enerjiyi Sağlayan Firma Çiftlerin Rahat Ve Keyifli Bir Fotoğraf Çekimi Deneyimi Yaşamasını Sağlıyor. 2 Kişilik Bir Ekiple Hizmete Devam Eden Firma Çekimleri Ortalama 1 Haftada Hızlı Bir Şekilde Teslim Ediyor.

Baskı Hizmetleri

Çekimler Konsept Mekanlarda, Platolarda, Tarlalarda Ve Deniz Kenarlarında Olabiliyor. Samimi, Doğal Ve Romantik Çekimler Gerçekleştiren Firma Kore Tarzı Çekimlere De İmza Atıyor. Gün Boyu Veya 1.5-2 Saat Boyunca Çekim Yapan Ekip İlk Olarak Çifti Gelinlik Ve Damatlıkla Çekiyor. Sonrasında Gün Batımı Çekimi Yapılabiliyor. Ortalama 300 Kare Çeken Ekip Düğün Klibi/Hikayesiyle ‘Save The Date`/`Trashday` Çekim Hizmeti De Sunuyor.

Baskı Hizmetleri

Duygu Taşdemir Photography Düğün Fotoğrafçısı Bursa İçinde Kaliteli Ekipmanlarıyla Adından Söz Ettiriyor. Fuji Marka Fotoğraf Makinesi Kullanan Ekip Ortaya Uzun Yıllar Saklayabileceğiniz Sonuçlar Çıkarıyor. Bununla Beraber Diğer Yardımcı Ekipmanlar Da Fuji Marka Modellerden Seçiliyor. Kullanılan Ekipmanlar Arasında Drone Da Bulunuyor, Böylece Firma İsteyen Çiftler İçin Drone Çekim Hizmeti De Sağlayabiliyor.

Baskı Hizmetleri

Firma Mat Baskı Veya İpek Baskı Şeklinde Çekimleri Teslim Ediyor. Bununla Beraber Albüm İsteyen Çiftler İçin Farklı Albüm Boyutları Bulunuyor. Aile Albümü Ve Cep Albümü Seçenekleri De Mevcut. Farklı Modellerdeki Albüm Kapağı Seçenekleri Arasından Dilediğinizi Seçebilirsiniz. Albüm Alternatiflerine Ek Olarak Kanvas Tablo Baskısı Da Yapılabiliyor. Ayrıca Poster Baskı Opsiyonu Da Sunuluyor.

Baskı Hizmetleri

Duygu Taşdemir Photography Çekimler Sırasında Gerekli Olan Aksesuarları Temin Ediyor Ve Çiftin Zamandan Kazanmasını Sağlıyor. Kullanılan Aksesuarlar Arasında Şapka Ve Askı Gibi Şık Seçenekler Yer Alıyor. Firmanın Sunduğu Ek Hizmetler Arasında Sadece Şehir İçine Değil, Bursa Dışına Hizmet Vermesi De Bulunuyor. İsteyen Çiftler İçin Çekimlerin Dijital Kopyaları Usb Bellekle Teslim Edilebiliyor.

Kapanış

Sunduğu Kapsamlı Hizmetlerle Dikkat Çeken Duygu Taşdemir Photography Erken Rezervasyona Özel Bazı Ayrıcalıklar Sunuyor. Ödemelerse Kapora Sonrasında Ödemenin Tamamının Çekim Günü Alınmasıyla Tamamlanıyor. Duygu Taşdemir Bursa Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Hakkında Bilgi Edinmek İsterseniz ‘`Ücretsiz Teklif Al!`` Formunu Doldurabilirsiniz. Dilerseniz Ekibimize Sayfada Yer Alan Telefon Numarasıyla Da Ulaşabilir, Fiyat Teklifi İsteyebilirsiniz.

İletişim