Demir Grup Fotoğrafçılık

Teklif

Demir Grup Fotoğrafçılık

Bursa / Osmangazi

1.500 TL`den az

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

2 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Ücret Kriteriniz Nedir?

Lokasyon

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

2012 Yılında Kurduğumuz Markamız Demir Fotoğrafçılık Bursa`nın En İyilerinden Bir Tanesi Olma Vizyonunu Kısa Sürede Tamamladı. Fotoğrafçılık Sektörüne Giriş Yaptığımız Günden Beri Gerek Kaliteli Hizmetlerimiz Gerekse Yenilikçi Bakış Açılarımız Sayesinde Kısa Sürede Rüştümüzü İspat Ettik. İşini Hem Severek Hem De Profesyonelce Yapan Alanında Yetenekli Büyük Bir Ekibe Sahibiz. Bu Sayede %100 Müşteri Memnuniyeti Esasımızdan Ödün Vermiyoruz. Öyle Ki Bugün, Hamitler`deki Merkez Stüdyomuzdan Sonra Osmangazi`de 2 Şube Daha Açtık. Artık Emek Ve Dikkaldırım Şubelerimizde De Aynı Özen Ve İlgi Alaka İle Müşterilerimizi Karşılıyoruz. Prensipli Çalışma Mantığımız Sayesinde Aynı Kalitede Hizmet Verdiğimiz İçin Size En Yakın Şubemizi Gönül Rahatlığı İle Tercih Edebilirsiniz.

Çok Yönlü Fotoğrafçılar Olarak Mesleğimize Dair Bizden Beklenebilecek Her İşi Layığı İle Yerine Getiriyoruz. Fakat Hizmetlerimizden Bir Tanesi Var Ki O Hepsinden Daha Önemli. Düğün, Nişan Ve Sünnet Merasimleri Gibi Özel Günleri En İyi Şekilde Kaydederek Ölümsüzleştiriyoruz. Dünyaevine Girecek Çiftlerimiz İçin Hayallerini Gerçekleştirmek Ve Onlarla Birlikte Olmak Ve Onların Heyecanları Paylaşmak Bizim İçin De Son Derece Değerli.

Düğün Fotoğrafçılığında Hem Stüdyo Hem De Dış Çekimler Yapabiliyoruz. Bursa Ve Çevresi Başta Olmak Üzere Çiftlerimizle Birlikte Diledikleri Her Yerde Çekim Yapabiliyor Ve Hatta Şehir Dışı Veya Yurt Dışına Dahi Gidebiliyoruz. Doğal, Mimari Veya Tarihi Güzelliğe Sahip Pek Çok Lokasyonda Gerçekleştirdiğimiz Çekimleri Sunarak Karar Vermelerine Yardımcı Olabiliyoruz.

Fotoğraf Yeteneğimiz Haricinde Bu Denli Kaliteli İşler Ortay Çıkarmamızı Sağlayan 2. Etkense Ekipmanlarımız. Günümüzün Teknolojik İmkanlarını En Üst Seviyede Kullanarak Kameralar, Fotoğraf Makineleri Ve Çekim Gereçlerimizi Ediniyoruz.

Hepsi Ve Daha Fazlası İçin Demir Fotoğrafçılık Osmangazi`de Sizi Bekliyor. Yandaki Formu Doldurarak Bize Ulaşabilir Ve Daha Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz.

İletişim