Demet Argun Fotoğraf

Filter

Demet Argun Fotoğraf

Bursa / Nilüfer

7.500-10.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

7.500-10.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

6 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Katalog Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Fotoğraf Çekmek Veya Çektirmek Belki De Bu Denli Değerli Olmamıştı. Günden Güne Değişen Ve Gelişen Dünyada, Size Kim Olduğunuzu Hatırlatan, Hayatınızda Güzel Anlarını Yakalayan, Baktıkça Sizi Tekrar Kendinize Yönlendirendir Fotoğraf. Peki Sizce Bu Etkiyi Her Fotoğraf Sağlayabiliyor Mu? Bence Hayır. Bahsettiğim Etkiyi Yaşamak İçin O Fotoğrafı Sevmeniz, O Karelerin Sizi Gerçekten Anlattığına İnanmanız Önemli. Sizde Bu Etkiyi Oluşturacak Düğün Fotoğraflarınızı Çekmek İçin Fotoğraf Serüveninin İçindeyim.

Ben Demet Argun, Seçtiğiniz Bir Mekanda Harika Düğün Fotoğraflarınız Olması İçin Buradayım. Hayat Bir Yolculuk. Bu Yolculuğun Her Anı Değerli Ve Özel. İşte Bu Güzel Yolculuğu Kendi Bakış Açımla Fotoğraflamayı Ve Fotoğraf Karelerine Tarzınızı, Birbirinize Olan Aşkınızı Yansıtmayı Seviyorum.

Bursa Demet Argun Fotoğraf Olarak, Sık Karşılaştığım Cümle `Ama Ben Hiç Fotojenik Değilim.` Oluyor. Fotojenik Olmanız Veya Olmamanız Çekim Süreci İçin Önemli Değil. ‘`Fotojenik`` Diye Adlandırılan Kişiler, Nasıl Poz Vermesi Gerektiğini Bilirler. Sizin Bunu Bilmesine Gerek Bulunmuyor Çünkü Poz Verme Sırasında Yönlendirme Benim Sorumluluğum. Basit Yönlendirmelerle Doğal Ve İçten Pozlar Vermenize Yardımcı Oluyorum. Hayatınızda Sahip Olacağınız En Güzel Fotoğrafları Görmek İçin Kendinizi Şimdiden Hazırlayın!

Düğün Fotoğrafı Çekmek Dışında, İstenmesi Durumda Düğün Videonuzu Da Oluşturabilirim. Nişanlınızla Baş Başa Olduğunuz Anlarda Çekilen Kısa Videoları Özenle Derleyip, Ardından Güzel Bir Klip Olarak Sunabilirim. Düğün Fotoğrafları Dışında, Aile Ve Porte Fotoğrafları Da Çekiyorum. Unutulmaz Anlarınızın Masalsı Fotoğrafları İçin Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan ‘`Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!`` Formunu Doldurarak Bana Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Demet Argun Fotoğraf
Demet Argun Fotoğraf