Cüneyt Akçakın Art Photography

Teklif

Cüneyt Akçakın Art Photography

Bursa / Nilüfer

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Merhabalar! Ben Cüneyt Akçakın. Düğün Fotoğraflarınızı Çekmek Ve Bu Anları En İyi Şekilde Ölümsüzleştirmek İçin Fotoğrafçınız Olmak İstiyorum. Dilerseniz Kendimi Ve Yaptığım İşleri Kısaca Anlatayım. Kararı Siz Verin.

Düğün Fotoğrafçısı İle Çiftlerin Birbirini İyi Tanıması Gerektiğini Düşünüyorum. Bir Fotoğrafçı Çiftlerin İstek Ve Beklentilerini En İyi Şekilde Karşılaması İçin Tarzlarını Ve Stillerini Bilmeli. Tabii Çiftler De Hangi Çekim Türlerinde Eğitim Aldığını, Uzmanlıklarını Ve Bunun Gibi Detayları Öğrenmeli. Ben 1973 Yılında Bursalı Bir Ailenin Çocuğu Olarak Doğdum. Öğrenimimi Bursa`da Tamamladıktan Sonra It, Tıbbi Mümessil, Bölge Müdürü, Satış Müdürü, Genel Koordinatör, Medikal Direktör Ve Genel Müdür Gibi Pozisyonlarda Görev Aldım. Uzun Yıllar Kurumsal Firmaların Üst Düzey Yöneticiliğini Gerçekleştirdikten Sonra Fotoğrafçılığın Hayatımda Ne Kadar Önemli Bir Yeri Olduğunu Fark Ettim Ve Bu Sektöre Adım Atma Kararı Aldım. 10 Yıl İstanbul`da İkamet Ettikten Sonra Şu An Bursa`da Aktif Olarak Fotoğrafçılık Yapmaya Devam Ediyorum.

“Öğrenmenin Yaşı Yoktur!” Diyenlerdenim Ve Bu Felsefe İle Sürekli Yeni Şeyler Öğrenmeye Çalışıyorum. Fotoğrafçılık İle İlgili Bilmediğim Hiçbir Detay Kalmasın İstiyor, Bu Yüzden Sürekli Araştırıyor Ve Geziyorum. Özellikle Düğün Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Anne, Bebek Ve Hamile Fotoğrafçılığında Uzmanlığım Bulunuyor.

Bursa Düğün Fotoğrafçısı Denildiğinde Aklınızda Önce Benim İsmim Olsun İstiyorum! Bu Yüzden De En Yeni Trend Ve Konseptleri Yakından Takip Ediyor, Çiftlerimin Taleplerine En İyi Şekilde Yanıt Veriyorum.

İstediğiniz Fotoğraflara Sahip Olmanız İçin İster Stüdyo Çekimi İsterseniz De Dış Çekime İmza Atabiliyorum. Bursa Dış Çekim Mekanlarından Dilediğiniz Yeri Tercih Edebilme Özgürlüğü Tanıyorum. Kumsal, Tarihi Mekanlar, Yemyeşil Bir Bahçe Ya Da Panoramik Bir Manzara. Siz Nereyi İsterseniz, Ben Orada Olacağım!

Bu Bilgiler Doğrultusunda, Düğün Fotoğraflarınız İçin Tecrübe Ve Bilgi Birikimlerime Güveniyorsanız Yapmanız Gereken Tek Şey; Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Doldurarak Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bana Ulaşmak. Mutluluğa Poz Vermeye Hazır Mısınız?

İletişim