Clk Production

Bursa / Yıldırım

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Çekim Türü

Düğün Hikayesi Klip

Kına Çekimi

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Düğününüze Dair Anılarınızı Birbirinden Güzel Video Ve Fotoğraf Çekimleriyle Ölümsüzleştirmek İster Misiniz? Bursa`da Hizmet Verdiğimiz Clk Production`da Beklentilerinizi Karşılayacak Bir Hizmet Almanızı Sağlıyor Ve Aşkınızı Özgün Konseptlerle Ölümsüzleştiriyoruz.

Fotoğrafçılık Sanatını Tutkuyla Yapan Bir Ekibiz. Profesyonel Olarak İşimizi Yapıyor Ve Her Daim Güler Yüzlü Tavrımızla Memnuniyetinizi Sağlamak İçin Uğraşıyoruz. Yıllar İçerisinde Edindiğimiz Bilgiler Doğrultusunda Tecrübelerimizle Size Çalışmalarımız Esnasında Yol Gösteriyoruz.

Çekim Öncesi Sizinle Mutlaka Görüşmek İstiyoruz. Bu Görüşme Esnasında Nasıl Bir Çekim Türünü Ve Konsepti İstediğinizi Ayrıntılı Olarak Öğreniyoruz. Yaptığımız Çalışmalardan Da Örnekler Sunarak Hizmet Kalitemize Dair Fikir Edinmenizi Sağlıyoruz.

Fotoğrafçılık Alanında Moda Olan Tüm Trendleri Yakından Takip Ediyoruz. Kullandığımız Kaliteli Ekipmanlarla Da En İyi Görüntü Seviyesini Yakalan İçerikler Üretiyoruz. İster Stüdyo Ortamında İsterseniz De Seçtiğiniz Dış Çekim Mekanlarında Çalışmalarınızı Yapıyoruz. Yeşil Bursa`nın Göz Kamaştıran Alanlarında, Tarihi Mekanlarında, Köşklerde, Butik Otellerde, Yurt İçi, Yurt Dışı Ya Da Aklınıza Gelen Romantik Detaylarla Süslü Tüm Yerlerde Çekimlerinizi Rahatlıkla Yapabiliyoruz.

Çekimler Esnasında Rahat Olmanızı İstiyor Ve Bunun İçin Elimizden Gelen Tüm Çabayı Gösteriyoruz. Sizi Rahatlatacak Şekilde Davranıyor, Poz Ve Duruş Gibi Temel Konularda Gereken Yönlendirmeleri Yapıyoruz. Farklı Açılardan Sizi Çekerek Elimizde Çok Sayıda Görüntünün Olmasını Sağlıyoruz. Eğlenceli Geçen Bir Çekimin Ardından Elde Ettiğimiz Görüntüler İçerisinde En Beğendiklerinizi Seçmenizi İstiyoruz. Seçtiğiniz Görselleri Bilgisayar Ortamında Düzenleyerek İstediğiniz Albüm Formuna Dönüştürüyoruz.

Siz De Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında Yer Aldığımız Firmamızın Sunduğu Ayrıcalıklı İmkanlardan Yararlanmak Ve Fiyatlandırmamız Hakkında Detaylı Bilgi Edinmek İçin Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan İletişim Formu, Mail Adresi Ve Telefon Numarasını Kullanabilirsiniz. Sizinle En Yakın Zamanda Tanışmak Ve Aşkınızı Ölümsüzleştirecek Kareleri Objektifimizle Yakalamak İçin Sabırsızlanıyoruz.

İletişim
Clk Production
Clk Production