Ck Fotoğrafçılık

Filter

Ck Fotoğrafçılık

Bursa / Karacabey

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

10 Yılı Aşkın Süredir Bursa`da Hizmet Verdiğimiz Ck Fotoğrafçılık İçerisinde Uzun Zamandır Çok Sayıda Çiftin Yaşamlarının En Özel Anları Arasında Yer Alan Düğünlerinin Çekimlerini Yapıyoruz. Fotoğraf Ve Video Çekim Hizmetimizle Mutluluğunuzu Objektifimizle Kayıt Altına Alıyoruz. Tüm Bunları Yaparken Önceliğimiz İse Daima Sizin İstekleriniz Oluyor.

Profesyonel, Alanında Deneyimli Ve Eğitimli 10 Kişilik Bir Ekiple Size Hizmet Verdiğimiz Ck Art Studio`da Beklentilerinizin Karşılanacağı Bir Hizmet Alacağınıza Emin Olabilirsiniz. Yılların Kazandırdığı Tecrübelere Dayanarak Tarzınızı En İyi Yansıtacak Konseptleri Özenle Tasarlıyoruz. Yaptığımız Birbirinden Güzel Çekim Örneklerini De Sizinle Paylaşarak Kalitemiz Hakkında Fikir Sahibi Olmanızı Ve Bize Güven Duymanızı Sağlıyoruz.

Düğün Çekimlerinde Moda Olan Trend Dış Mekan Çekimleri Olduğu İçin Çoğu Çiftin Tercihi Bu Doğrultuda Oluyor. Biz De Ekibimizle Birlikte Çekimlerinizi Bursa`nın En Güzel Doğal Alanlarında Ya Da Tarihi Mekanlarında Çekebiliriz. Üstelik Çekim Mekanlarımızı Sadece Bursa İle Sınırlandırmayarak Şehir Dışında Ve Yurt Dışında Da Çekimlerinizi Yapabiliyoruz. Hayalini Kurduğunuz Karelerin Arka Fonunda Neresi Varsa Ekibimizle Birlikte Size Orada Eşlik Ediyoruz.

Çekimler Sırasında Daima Kaliteli Ekipmanlar Kullanıyoruz. Elde Edeceğimiz Görüntülerin Netliğinin Ve Çözünürlüğünün İyi Olmasına Dikkat Ediyoruz. Poz, Duruş Ve Bakış Gibi Konularda Size Yönlendirmeler Yaparak Keyifli Bir Çekim Yaşamanızı Sağlıyoruz. Sizi Farklı Açılardan Çektikten Sonra Stüdyomuza Dönerek En İyi Fotoğrafları Seçmenizi İstiyoruz. Beğendiğiniz Kareler Üzerinde Bilgisayar Ortamında Düzenlemeler Yapıyoruz. Tüm Hazırlıkları Tamamlayarak Albümünüzü Oluşturduğumuzda İse Orijinal Kopyalarıyla Birlikte Bizde Ne Kadar Görüntünüz Varsa Size Teslim Ediyoruz.

Siz De Karacabey Fotoğrafçıları Arasında Bir Tercih Yapacaksanız Sanata Attığımız İmzanın Bir Parçası Olmak Ve Özel Gün Çekimleri, Düğün Klibi, Düğün Hikayesi Çekimlerinizi Yapmamız İçin Bizimle Sayfa Üzerindeki Formu Doldurarak İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim
Ck Fotoğrafçılık
Ck Fotoğrafçılık