Cevat Ayvaz Fotoğraf Tasarımcılık

Filter

Cevat Ayvaz Fotoğraf Tasarımcılık

Bursa / Yıldırım

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

2 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Çekim Türü

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Tatlı Telaşınızı Sizi Eğlendiren Ve Zamanın Su Gibi Akıp Gideceği Bir Günde En Güzel Fotoğraflar Çıkaran Biriyle Çalışmak İster Misiniz?

Cevat Ayvaz Fotoğraf Ve Tasarımcılık Olarak Bursa`da Uzun Yıllardır Hizmet Vermekteyim. Heyecanlı Çiftlerin Nişan Ve Düğün Çekimlerini Gerçekleştirerek 16 Yıldır Mutluluğunuza Ortak Oldum. Zamanın Nasıl Geçtiğini Anlamadığım Bu Sürede Sizin Enerjiniz Bana Geçerek Geçen Yıllarla Birlikte Dinamikliğim Daha Da Arttık. İnsan Mutlu İnsanlar Görür De Enerjisi Düşük Olur Mu? Gülen Yüzle Hep Neşemi Arttırdı.

Mesleğimde Ünlü Fotoğraf Eğitmenlerinden Eğitim Alarak Kendimi Yıldan Yıla Geliştirdim. Klişe Çekimlerden Uzak Fotoğraflar Çekebilmek İçin Çekimlerimde Birçok Aksesuar Ve Dekor Kullanıyorum.

Kumsalda Şömine Soba Dekoru Kuruyor Gün Batımında Havanın Renk Cümbüşü Ve Yanan Ateşle Romantik Anlarınızı Çekiyorum. Salıncak Hamak Ve Balonlarla Çocuklar Gibi Göründüğünüz Ve Mutluluğunuzun Gözünden Okunduğu Fotoğraflar Çekiyorum. Kapalı Alan Çekimleri İçin De Birçok Farklı Dekor Ve Süslemelere Sahibim.

Bursa`nın Güzellikleri Sözcüklere Sığmaz Çekim Yapacağım Yerleri Özenle Seçiyor Ve Size Sunuyorum. Mihraplı Park, Mudanya Olmak Üzere Birçok Yerde Çekim Yapıyorum. Tarihi Alan Olarak Tiriliye, Cumalikızık`a Giderek Tarihle Sizi Buluşturuyorum. Yurtdışında İse Azerbaycan Vatandaşlığım Olduğundan Dolayı Orada Da Çekimler Yapıyorum.

Çekim Sonrası Resimlerinizi 1 Hafta Gibi Kısa Sürede Teslim Ediyorum. Benimle Çalışıp Güzel En Güzel Karelerinizi Çekmemi İsterseniz Çekiminizden 1 Hafta Önce İletişime Geçerek Randevu Alabilirsiniz. Öğrenmek İstediğiniz Detay Ve Sorularınız İçin Yandaki Form Üzerinden Benimle İletişime Geçebilirsiniz

İletişim
Cevat Ayvaz Fotoğraf Tasarımcılık
Cevat Ayvaz Fotoğraf Tasarımcılık