Cenk Talu

Bursa / Nilüfer

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Cenk Talu Fotoğrafçılık Olarak Profesyonel Ekibimiz İle Sizlerin En Özel Anlarınızı Ölümsüzleştiriyoruz. Dış Çekimlerinizi, Düğün Hikayelerinizi, Tanıtım Videolarınızı Ve Düğün Çekimlerinizi En Güncel Ekipmanlarımız İle Sizlerin Beğenisine Sunuyoruz. Bursa Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye De Hizmetinizde Sizlerin Yanında Oluyoruz.

Düğün Fotoğraflarınızda Sizlerin Belirleyeceğiniz Mekanlarda Çekiyoruz. Dilerseniz Bursa`nın En Yeşil Alanlarında, Dilerseniz Tarih Kokan Konaklarda Çekimlerinizi Gerçekleştiriyoruz. Stüdyo Ya Da Doğal Ortamlarda Mutluluğunuzun Karelerini Yakalıyor, Evinizin En Güzel Yerinde Yer Alsın Diye Kaliteli Baskı Makinaları Kullanıyoruz.

Düğün Videolarınızı Drone İle Çekiyor, Her Açıdan Düğününüzü İzlemenizi Sağlıyoruz. Profesyonel Makinalarımızla Bir Resimden İstediğinizin Fazlasını Sizlere Sunuyoruz. Düğün İçin Hazırlanan Kısa Hikayelerinizi De Sizlerin Beğenisine Sunuyoruz.

Özel Gününüz Bitti Diye Üzülmeyin! Düğün Filmlerinizi Ömür Boyunca İzleyip Anılarınızı İlk Günkü Tazelikte Tutabilirsiniz.

Eğlenerek Çekimlerinizi Gerçekleştirmek İstiyorsanız Da Doğru Yerdesiniz. Uzun Yılların Verdiği Tecrübemizle Cenk Talu Photography Mutluluğunuza Ortak Olmak İçin Sizleri Bekliyor. Sadece Düğün Anınızda Değil, Düğün Gününüzde Ki Tüm Aktivitelerinizde De Gün Boyunca Sizlerle Beraber Oluyoruz.

Sağladığımız Diğer Hizmetler Neler?

-En Doğal Ve Mutluluk İçeren Anlarınızı Yakalıyoruz. Albümlerinizi Dijital Fotoğraf, Tual Ya Da Poster Baskı Şeklinde Sizlere Teslim Ediyoruz.
-Birçok Düğün Fotoğraf Paketimiz Bulunuyor. Birbirinden Farklı İçeriğe Sahip Düğün Paketlerimize Bayılacaksınız.
-Sadece Düğün Fotoğraflarınızda Bizi Tercih Etmenize Gerek Yok. Nişan, Söz Ve Doğum Fotoğraflarınız İçin De Buradayız.

Aklınıza Takılan Tüm Soruları Da Cevaplıyoruz. Bu Sorulara Yanıt Olarak Sizler Hayal Ediyorsunuz Bir Gerçekleştiriyoruz Diyebiliriz. Tüm Türkiye`de Verdiğimiz Hizmetimizde Ve Uzman Kadromuzla Yanınızda Olmaktan Mutluluk Duyuyoruz.

Siz De En Özel Anlarınızda Yanınızda Olmamızı İsterseniz; Yapmanız Gereken Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan Cenk Talu Fotoğrafçılık İletişim Formunu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurmak Ve Formu Doldurduktan Sonra “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklayarak İsteklerinize Uygun Fiyat Tekliflerinizi Alabileceksiniz.

İletişim