Cali Wedding Photography

Teklif

Cali Wedding Photography

Bursa / Nilüfer

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Mutlu Anları Belgelemek İçin Çalışan Profesyonel Bir Ekibimiz Var! Çağlar Bey Tarafından Kurulan Markamız, Cali Films Çatısı Altında Fotoğraf Sanatını İcra Ediyoruz. Her Güzel Anı Belgelemek İçin Çekimler Yapıyor, Bizi Tercih Eden Çiftlerimizin Düğün Anılarını Fotoğraf Karelerine Dönüştürüyoruz. Her Zaman İşimizde Her Zaman En İyi Olmak İçin Çalışıyoruz. Üstelik Size Daha İyi Hizmet Sunmak İçin Eğitimler Almaya Da Devam Ediyoruz!

Biliyoruz Ki; Fotoğrafçılık Her Geçen Gün Gelişiyor, Yenileniyor Ve Hem Teknolojiden Hem De Modadan Etkileniyor. Biz De Tam Da Bu Yüzden Teknoloji Yakında Takip Ederek Son Teknoloji Ekipmanları Kullanıyoruz. Fotoğraf Karelerimize Yansıyan Kaliteyi, Canlı Renkleri Ve Yüksek Çözünürlüğü Bu Sayede Sağlıyoruz. Ayrıca Moda Dünyasındaki Trendlerle Özellikle Düğün Fotoğrafçılığındaki Konseptleri Tasarlıyoruz. Çalışmalarımızdaki Renk Seçimlerini Ve Çekim Türlerini De Bu Sayede Belirliyoruz. Çünkü Her Zaman Müşteri Memnuniyeti İçin Çalışıyor Ve Hizmetlerimizde Öncelik Olarak İsteklerinize Odaklanıyoruz.

Cali Wedding Photography Bursa`da Tasarladığı Çekimlerle Ses Getiriyor! Bunun Sebebi İse; Şüphesiz Ki Profesyonel Fotoğraf Sanatçılarımız Ve Kıymetli Çiftlerimiz. Sizinle Tasarlayacağımız Çekimler De Yıllar Geçse De Çok Konuşulacak. Save The Date, Trash Day, Düğün Hikayesi, Konsept Çekimler, Sosyal Medya Klipleri Ve Çok Daha Fazlası İçin Biz Hazırız. Yapacağımız Ön Görüşme İle Çekim Mekanlarını Ve Konseptleri Belirlediğimizde Siz De Hazır Olacaksınız.

Size Şimdiden Dostane Bir Tavsiye De Verelim! Düğün Ve Dış Çekimler İçin Heyecanınızı Bir Kenara Bırakın. Zamanın Tadını Çıkarın Ve Gülümseyin… Endişelenmeyin, Güler Yüzlü, Genç Ve Dinamik Ekibimiz Her Konuda Size Yardımcı Olacak. Özgürce Poz Verdiğiniz Dış Çekimlerde Doğal Işığı Kullanarak Doğru Açılarla Duygularınızı Karelere Dönüştürmek İçin Heyecanla Sizi Bekliyoruz.

Özel Tasarım Albümlerimizi, Düğün Paketi Ve Hizmet Detaylarını Öğrenerek Fiyat Teklifi Almak İsterseniz, Cali Wedding Photography İletişim Formunu Doldurabilirsiniz. Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Her Zaman “İyi Ki”, Diyeceksiniz!

İletişim