Çağatay Ok Photography

Filter

Çağatay Ok Photography

Bursa / Osmangazi

1.500 TL`den az

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

1 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Düğününüzü Kusursuz Bir Şekilde Gerçekleştirmiş Olabilirsiniz. Bu, Hafızalarda Çok Fazla Kalmayacaktır. Bunu Hatırlamanın En Güzel Yolu, Bir Düğün Albümü Hazırlamaktır. Bunun İçin De Profesyonel Bir Fotoğrafçıdan Destek Almanız Gerektiğini Düşünüyoruz. İşte O Profesyonel Fotoğrafçı, Şu Ân Karşınızda!

En Unutulmaz Gününüzü Ve En İçten Gülümsemenizi Yarınlara Bırakmak Amacıyla Çıktığımız Bu Yolda Tüm İsteklerinizi Yerine Getirmek İçin Faaliyet Gösteriyoruz. Bunun İçin Çok Özverili Bir Şekilde Çalışmamız Gerektiğinin Farkındayız. Kendimizi Sürekli Geliştiriyor, Hizmet Anlayışımızı Hep Daha İyi Bir Hale Getirmeye Çalışıyoruz. Bursa Düğün Fotoğrafçılarının Arasından Bizi Tercih Etmenin Bilinciyle Çalışıyoruz. Mutlulukla Baktığınız Fotoğraflarınızın Altında İmzamızın Olması, Büyük Bir Sorumluluk! Bu Sorumluluğun Altından Başarıyla Kalkacağımızdan Emin Olabilirsiniz.

Biz De Siz Gibi Samimiyetin Ve Sevginin Yolundan İlerledik. Yıllar Boyunca İlk Günkü Aşk Ve Hevesimizi Hiç Kaybetmeden Çalıştık. İşimize Önem Veriyor, İşimizi Seviyoruz. Bu Da Çekimlerimize, Fotoğraflarımıza Ve Hizmetlerimize Yansıyor.

Önce Karşılıklı Olarak Konuşuyor, Nasıl Fotoğraflar İstediğiniz Öğreniyoruz. Kaliteli Ekipmanlarımız İle Her Tarzdan Çekimi Sizlere Sunabiliyoruz. Dilerseniz Bir Düğün Klibi Hazırlayabiliyor, Ya Da Konsept Çekimler Gerçekleştirebiliyoruz. İsterseniz Stüdyomuzda Birbirinden Güzel Fotoğraf Karelerini Ortaya Çıkarıyor, Dilerseniz De Bursa`nın Tarihi Dokusunun Ev Sahipliği Yapacağı Dış Mekân Çekimlerini Gerçekleştirebiliyoruz. Siz İsteyin, Biz Yapalım!

Fotoğraflarınızı Çok Uygun Fiyatlarla Çekiyor, Bursa Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlarından Bağımsız Fiyatlar Sunuyoruz. Hem Sizi Hem De Cebinizi Düşünen Bir Hizmet Anlayışıyla Çalışıyor Ve Memnuniyetinizi Her Konu Olduğu Gibi Bu Konuda Da Sağlamaya Çalışıyoruz.

Dış Çekimleriniz İçin Mekân Fark Etmeden Her Yerde Çekim Yapabiliyoruz. Hayal Ettiğiniz Fotoğraflara Sahip Olabilmeniz İçin Tüm İmkânlarımızı Seferber Edeceğimizden Emin Olabilirsiniz.

Hayal Ettiğiniz Ne Varsa Çağatay Ok Photography İle Gerçeğe Dönüşüyor. Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Almak Ve Bizi Tercih Etmek İsterseniz Sayfanın Yanında Bulunan İletişim Bilgilerini Kullanarak Ya Da Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Çağatay Ok Photography
Çağatay Ok Photography