Biri Fotoğraf

Bursa / Osmangazi

1.500 TL`den az

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Biri Güzel Ve Özel Anlarınızı Üzerinden Yıllar Geçse De Aynı Heyecanla Hatırlamak İstemez Misiniz?

Biri Fotoğrafçılık Bursa Olarak Fotoğrafların Ölümsüz Olduğunu Düşünüyor, Sevdiğiniz İnsanla Çıktığınız Ve Ömür Boyu Yürüyeceğiniz Bu Yolda Yıllar Sonra Fotoğraflarınıza Dönüp Baktığınızda Geçmişinizi Hissetmenizi Sağlıyoruz.

Gün Batımında Ay Çiçeği Tarlasında, İlkbaharda Deniz Dalgaları Ve Esintisi Eşliğinde, Morun En Güzel Tonunu Görebileceğiniz Lavanta Bahçesinde, Doğa Aşıkları İçin Yeşil Çam Ağaçlarıyla Çevrili Ormanda, Tarihi Mekânların Mistik Atmosferinde En Özel Fotoğraflarınızı Çekiyoruz. İster Şehir Merkezinde İster Şehir Dışında İstediğiniz Lokasyonda Çekimler Yapabiliyor Ve Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz.

Çekimlerimiz Esnasında Kullandığımız Ekipmanlarımızı Doğru Seçerek Fotoğraf Kalitesine Önem Veriyoruz. Farklı Ekipmanlar Kullanarak Düğün Hikayelerine Enerji Ve Dinamiklik Katıyoruz.

Drone İle Yüksekten Çekimler Yaparak Save The Date Çekimi Gerçekleştiriyor Jimmy Jip Kullanarak Hareketlerinizi En İyi Şekilde Yakalıyoruz. En Sevdiğimiz Trashday Çekimlerinde Sizinle Beraber Denizde Islanıyor Beraber Eğlenceli Vakit Geçiriyoruz.

Fotoğraf Çekimlerimizde Dekor Ve Aksesuar Kullanmayı Da Çok Seviyoruz. Özellikle Sahil Çekimlerimizde Rustik Ve Vintage Temalı Tahtadan Dekor Kuruyor, Üstünü Beyaz Tülle Süslüyoruz. Fotoğrafa Renklilik Karan Konfeti Ve Renkli Meşaleler Kullanıyoruz.

Düğün Fotoğrafçılığının Yanı Sıra Nişan, Kına, Doğum Günü, Evlenme Teklifi, Ürün Ve Katalog Çekimi, Doğum Öncesi Ve Doğum Sonrası Çekimleri Ve Her Türlü Sosyal Aktiviteler Ve Profesyonel Fotoğraf Çalışmalarında Sizlerle Olabiliyoruz. Çekim Sonrasında Panoramik Albüm Setleri, 30X30 20 Sayfa Foto Kitap, Aile Albümü, Kanvas Tablo Gibi Seçeneklerimizi Beğeninize Sunuyor Ve Fotoğraflarınızı En Kısa Sürede Size Teslim Ediyoruz.

Bursa Osmangazi Fotoğraf Stüdyoları Arasında Çiftler Tarafından Tercih Edilen Biri Fotoğrafçılık Olarak Hayallerinizi Gerçekleştirmeye Talibiz. Siz De En Özel Fotoğraflara Sahip Olmak İstiyorsanız, Sayfanın Üst Kısmında Bulunan İletişim Formunu Eksiksiz Doldurarak ‘`Ücretsiz Teklif Al`` Butonuna Tıklayarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim