Bir Anı Fotoğraf Studio

Filter

Bir Anı Fotoğraf Studio

Bursa / Nilüfer

5.000-7.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Bir Anı Fotoğraf; Anılarını Ölümsüzleştirmeyi Seven, Fotoğrafçılığa Gönül Vermiş Bir Ekipten Oluşuyor. Hemen Kendimizden Bahsedelim. Özgür Düşünce Anlayışı, Kaliteli Hizmet, Geniş Bakış Açısıyla Birlikte Harikulade İşlere İmza Atıyoruz. Fotoğraf Sanatçılarımız; Zehra Elif Kol Ve İbrahim Emre Kol Tüm Hünerlerini Yıllarca Saklayacağınız Fotoğraf Albümü İçin Sergiliyor. Biz İşimizi Aşkla Yapıyor, Aşk Dolu Fotoğraf Kareleri Ortaya Çıkarıyoruz. Siz De Bizimle Çalışmak İsterseniz Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında Bize Ulaşabilirsiniz.

Bursa`da Birçok Fotoğraf Çekim Alanında Daha Önce Çalıştık. Sizin De Hayal Ettiğiniz Yerde, Düşlediğiniz Pozlara Sahip Olmanızı İstiyoruz. Botanik Parti, Düğün Fotoğrafları İçin Oldukça İdeal. Binlerce Çiçeğin Arasında Huzurlu Veren Fotoğraf Kareleri Vaat Ediyoruz. İsterseniz Uzun Bir Yürüyüşe Çıkmış Gibi Bir Fotoğraf Karesi İçin Deklanşöre Basabilirken İsterseniz Bir Bankta Sevdiğinizin Omzuna Yasladığınız Anı Ölümsüzleştirebiliriz. Cumalıkızık İse Sokaklarıyla Tam Bir Fotoğraf Mekânı. Tarih Kokan Sokaklarıyla Da Düğün Fotoğraf Çekim Yeriniz Olarak Burayı Tercih Edebilirsiniz. Tabii Ki Nihai Kararı Size Bırakıyor, Dilerseniz De Çekimi 2-3 Farklı Yerde Gerçekleştirebiliyoruz. Sadece Bursa`da Değil, Çevre İllerde De Size Hizmet Sunabiliyoruz.

Fotoğrafları Kâğıda Aktarırken En Kaliteli Baskı Makinelerini Kullandığımızı Belirtmek İsteriz. Hayallerinizdeki Fotoğraf Karelerini Sonsuza Kadar Saklamanız İçin De Farklı Aksesuar Ve Çerçeve Seçeneklerine Baskı Yapabiliyoruz. Modelleri İncelemek İçin Stüdyomuza Gelebilirsiniz. Hem İstediğiniz Fotoğrafları Burada Seçebilir, Ailenize Dağıtacağınız Fotoğraflara Da Karar Verebilirsiniz.

Siz De Sevdiğiniz Kişiyle Hayatınızı Birleştirdiğiniz Bu Özel Güne Ait Hatıraları Bir Anı Fotoğraf Studio Ekibine Bırakın, Hayallerinizdeki Fotoğraf Karelerini Size 4 Hafta İçinde Teslim Etsinler. Eğer Ekibimizle İletişime Geçerek Çekim Gününü Planlamak İsterseniz Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan İletişim Formunu Doldurabilir, “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklayabilirsiniz. Heyecanlı İletişim Kurmanız İçin Formun Diğer Ucunda Bekliyoruz.

İletişim
Bir Anı Fotoğraf Studio
Bir Anı Fotoğraf Studio