Bilser Şen - Fotoğraf Fabrikası

Filter

Bilser Şen - Fotoğraf Fabrikası

Bursa / Nilüfer

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

6 Haftadan Fazla

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Çekim Türü

Konsept Çekim

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Hakkında

Fotoğrafçılık Sanatını Tutku İle Birleştiren Ve Özellikle De Düğün Fotoğrafçılığı Alanında Uzmanlaşmış Birileriyle Çalışarak Kendinizi Emin Ellerde Hissetmek İstemez Misiniz? Bilser Şen Photography Güvencesi İle En Mutlu Gününüzü Eksiksiz Bir Şekilde Ölümsüzleştirebilirsiniz. Fotoğraf Fabrikası İsmi İle Kurduğumuz Ekibimiz İle Birlikte Bursa`nın En Çok Tercih Edilen Düğün Fotoğrafçılarından Biri Olmanın Gururunu Yaşıyor Ve Çiçeği Burnunda Çiftlere Severek Hizmet Ediyoruz.

Bizimle Çalışmak İsteyen Çiftlerimizi Öncelikle Ofisimize Davet Ediyoruz Ve Tanışmak İstiyoruz. Bu Esnada Beklentilerini, Zevklerini Ve İlişkilerine Dair Bize Anlattıkları Şeyleri Dinliyor Ve Plan Yapmaya Başlıyoruz. Stüdyo Çekimi Mi İstiyorlar Yoksa Dış Çekim Mi Öğrenip Eğer Dış Çekimse Mekâna Karar Veriyoruz. Tarihi, Saati, Çekimin İçeriğini, Albümü Ve Aklınıza Gelebilecek Tüm Detayları Kararlaştırıp Bütçeyi De Oluşturuyor, Sonrasında Çiftimize Ekstra Bir Masraf Çıkarmıyoruz. Her Şeyi Konuşmakla Birlikte Çekim Günü Geldiğinde Çiftle Aramızdaki İletişime Ve Dinamiğe Göre Çekimimizi Gerçekleştiriyoruz. Onları Muhakkak Rahat Hissettiriyor Ve Eğlenceli Bir Atmosferde Stressiz Bir Geçirmelerini Sağlıyoruz. Bu Sayede Ortaya Son Derece Doğal Pozlar Ve En Mutlu Ânların Kusursuz Bir Şekilde Ölümsüzleştirildiği Fotoğraflar Çıkıyor.

Belirtmemizde Fayda Var, Yaz Kış Fark Etmeksizin Dış Mekân Çekimi Yaptığımız Çok Sayıda Lokasyonumuz Mevcut. Doğal Güzelliği Olan, Tarihi Yapısı Olan Veya Son Derece İyi Bir Arka Plan Oluşturabilecek Pek Çok Konumu Çiftlerimize Sunarak Aralarından Seçim Yapmalarını Sağlıyoruz.

Üstelik Ekibimizde Fotoğraf Konusunda Olduğu Kadar Video İçerik Üretme Konusunda Da Çok Yetkin Kameramanlarımız Var. Dileyen Çiftlerimiz İçin Düğün Hikâyesi Veya Düğün Klibi Denen, Düğün Günü Veya Çekim Ânlarından Oluşan Kısa Videolar Hazırlayabiliyoruz. Yüksek Çözünürlüklü Kaliteli Görüntüleri Yıllar Geçse De Seyretmekten Bıkmayacağınız Bir Montajla Teslim Ediyoruz.

Hepsi Ve Daha Fazlası İçin Fotoğraf Fabrikası Bursa`da Sizi Bekliyor. Yukarıdaki İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Bize Ulaşabilir Ve Erken Rezervasyon İndirimlerimizden Faydalanabilirsiniz.

İletişim
Bilser Şen - Fotoğraf Fabrikası
Bilser Şen - Fotoğraf Fabrikası