Bilgin Fotoğrafçılık

Teklif

Bilgin Fotoğrafçılık

Bursa / Yıldırım

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

6 Haftadan Fazla

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

20 Yıldan Fazla Süredir Profesyonel Olarak Bilgin Fotoğrafçılık Bursa`da En Doğal Pozları Kalite İle Birleştirerek Sonsuza Kadar Saklayacağınız Fotoğraf Veya Videolarla Anılar Biriktirmeniz İçin Çalışıyor. Alanında Uzman Kadromuz İse 3 Kişiden Oluşuyor!
Bilgin Fotoğrafçılık, Daima En İyi Hizmeti Sunmayı Prensip Haline Getirmiş Bir Firma Olup, Bakın Hangi Hizmetleri Nasıl Sağlıyor!
Dış Çekim Ağırlıklı Yaptığımız Çekimlerde Sizin Güzelliğinizi; Tarihi Mekânlar, Doğal Parklar, Hoş Manzaralı Alanlar… Yani Ağaçlar, Çiçekler, Göl Manzaraları İle Taçlandırıyoruz.
Drone Destekli Dış Mekân Çekimleri Gerçekleştirerek En Ufak Bir Detayı Atlamadan Videolarınızı Hazırlıyoruz! Böylelikle Hazırladığımız Dış Çekim Albümleri Her Açıdan Yakaladığımız Pozlar İle Harika Bir Anı Kitabı Haline Geliyor.
Albüm Ve Video Çekimlerine Ağırlık Veriyoruz. Çünkü Bu Özel Günlerin Hatıralardan Silinmediği Gibi Elinizde Belgeleri De Kalsın İstiyoruz.
Dijital Baskı Hizmetlerimiz Sayesinde Fotoğraflarınız Albümden Daha Fazlası! Çünkü; Büyük Boy Veya Küçük Boy Aile Albümlerinin Yanında Ahşap Kutu Ve Süslemeler Ya Da Posterler Oluşturabiliyoruz.
Trashday, Save The Date Çekimlerini Hatta Nişan Çekimlerinizi De Gerçekleştiriyoruz. Bu Sayede Yeni Eski Tüm Trendleri Gerçekleştirmiş Oluyoruz. Mutlu Günlerinizin Her Anında Farklı Bir Çekim Gerçekleştirebilmiş Ve Stresli Günlerinizi Eğlenceye Dönüştürmüş Oluyoruz.
Ayrıca Aşkınıza Özel Konseptler De Yaratabiliriz! Bu Özel Konsept Çekimlerde Tüller, Şemsiyeler, Bisiklet Ya Da Şirin Bir Woswos Gibi Aksesuarlar Kullanarak Çekimlerinizi Renklendirebiliriz...
Yalnızca Düğün Günlerinizde Değil; Nişan, Nikah, Söz Günlerinizde Veya Sünnet Düğünlerinizde De Yanınızda Olabiliriz.
Genç Ve Dinamik Ekibimiz İle Dış Çekimlerinizi Eğlenerek Ve Aşkınızı Karelere Aktararak Gerçekleştiriyoruz. Sizinle Birlikte Heyecanlanıyor Ama Yine De Sizi Sakinleştirip Işığın En Doğal Halini Kullanarak Güzelliğinizi Fotoğraf Karelerine Aktarıyoruz.
Bizimle Çalışmak İstiyorsanız Yapmanız Gereken Tek Şey Formu Doldurarak Fiyat Teklifi Almak!

İletişim