Bella Fotoğrafçılık

Filter

Bella Fotoğrafçılık

Bursa / Gemlik

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Aşkınıza Eş Ve Dostlarınızın Şahitlik Edeceği, Ailenizin Sevgi Dolu Gözlerle Size Bakacakları, Yeni Kurulan Aile Ve Dostluk Bağlarının Pekişeceği Eşsiz Bir Tecrübe Yaşayacaksınız Düğün Gününüzde. Bu Nedenle Düğününüzün Sizin İçin Ne Kadar Önemli Olduğunu Biliyoruz Ve Profesyonel Ekibimizle Bu Değerli Anları Muhteşem Fotoğraf Kareleriyle Ölümsüzleştirmek İstiyoruz.

Çekilen Fotoğraf Ve Videoların İnsan Ruhunda Bıraktığı Etki Sıradan Günlerde Çekilen Fotoğraf Ve Videoların Yarattığı Etkiden Çok Daha Derin Ve Anlamlı Oluyor. Biz De Bella Fotoğrafçılık Gemlik Olarak Değerli Anlarınıza Daha Da Anlam Katmak, Size Özgün Fotoğraf Ve Video Kayıtları Armağan Edebilmek İçin Titiz Bir Çalışma Yürüten Bir Ekiple Çalışıyoruz. Zarif Ve Yalın Yaklaşımımızla Kendinizi Emanet Ettiğiniz Fotoğraf Karelerinden Eşsiz Anlar, Mükemmel Anılar Üretiyoruz. Şimdiye Kadar Birçok Başarılı İşlere İmza Atarak Çiftlerimizin Memnuniyetlerini Kazandık. Kısa Sürede Sağladığımız Bu Başarımızın; Farklı Olana, Her Çift İçin Düşünülmüş Özel Çalışmalar Ortaya Koymamıza Borçlu Olduğumuzu Rahatlıkla Söyleyebiliriz. Peki Mutlu Çiftlerimiz Arasında Siz De Yerinizi Almak İster Misiniz?

Bella Fotoğrafçılık Olarak Çiftlerimize Bu Değerli Gün İçin Sunabileceğimiz Hizmetlerden Bahsedelim Biraz Da...

Save The Date Çekiminden Düğün Klibine, Düğün Belgeselinden Trashday Çekimine Kadar Dilediğiniz Tüm Çekim Türlerini Bella Fotoğrafçılık Aracılığıyla Gerçekleştirebilirsiniz. Takip Ettiğimiz Düğün Trendleri Sayesinde Sezona Uygun Tonlamalar Ve Çalışmalar Ortaya Koyduğumuzu, Özel İsteklerinizi De Bu Doğrultuda Yerine Getirmeye Çalıştığımızı Da Bilmenizi İsteriz.

Dış Mekan Fotoğraf Çekimleriniz İçin İstediğiniz Lokasyona Gidebiliyoruz. Bursa`dan Dünyanın Dilediğiniz Ülkesine Veya Şehrine… Şayet Çekim Mekânı Konusunda Aklınızda Soru İşareti Varsa Veya Bu Konuda Kararsızsanız, Tecrübelerimiz Işığında Size Yardımcı Olmaya Da Hazırız.

Bu Özel Gününüzü Bella Fotoğrafçılık Ailesiyle Renkli Karelere Dökmek İsterseniz, Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan ‘`Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!`` Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilir, Bursa Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlarımızı Öğrenebilirsiniz.

İletişim
Bella Fotoğrafçılık
Bella Fotoğrafçılık