Bebusa Photography

Filter

Bebusa Photography

Bursa / Yıldırım

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Stüdyo & Plato Çekimi

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Foto Galeri

Hakkında

Aşkınızı Tüm Sevdiklerinizle Paylaşacağınız Ve Hayat Boyu Anıları Size Kalacak Düğün Gününüz İçin Doğru Ve İşinin Ehli Bir Fotoğrafçıyla Çalışmak İstediğinizi Biliyoruz. Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında Öne Çıkan Bebusa Photography Markamızla Siz Sevgili Gelin Ve Damadımızın İsteklerini Ve İhtiyaçlarını Ön Planda Tutuyoruz. Samimi Ve Tecrübeli Ekibimizle Size Keyifli Bir Gün Yaşatıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Ben Behice Güler. En Başta Çok Sevdiğim Bir Hobi Olarak Başlayan Fotoğrafçılık Maceram, Zaman İçin Aldığım Pek Çok Eğitim Ve Sertifikayla Zenginleşti. Çok Severek Yaptığım Hobim Artık Mesleğim Haline Gelmişti. Bebusa Photography Bu Şekilde Doğdu. Özel Gün Çekimlerinin Tamamından, Nişan, Sünnet, Yenidoğan Çekimleri Gibi Hizmetlerimiz Yanında Menü, Yemek Çekimi Gibi Sektörel Hizmetler De Veriyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Birlikte Çalışmaya Karar Verdiğimizde Önce Sizi Dinliyoruz. İsteklerinizi Ve İhtiyaçlarınızı Belirliyoruz. Düğün Hikayesi, Düğün Klibi Veya Düğün Belgeseli Gibi Çekim Türlerini Detaylandırıyoruz Ve Sizin Seçiminize Sunuyoruz. Dilerseniz Katalog Çekimi Veya Dikkat Çekici Konsept Çekimler De Yapıyoruz. Düğün Öncesi Veya Sonrası İçin De Size Hizmet Verebiliriz. Sıra Dışı Bir Davetiye İçin Save The Date Çekimi Yapabilir Ya Da Eğlenceli Bir Trash Day Organize Edebiliriz.

Çekim Mekanını Yine Sizin Kararınıza Bırakıyoruz. Stüdyo Çekimi Yapabileceğimiz Gibi Bursa Dış Çekim Mekanları Konusunda Sizi Yönlendiriyoruz. Yemyeşil Orman Veya Kır Bahçelerinde Veya Muhteşem Gün Batımlarında Kumsalları Veya Deniz Kenarlarını Kullanabiliyoruz. Çevredeki Coğrafi Ve Tarihi Güzelliklerin Önünde Sizin İçin Deklanşöre Basabiliriz. Siz Sadece Hayal Ettiğiniz Ambiyansı Tarif Edin Bize Yeter.

Çekim Türleri / Mekanlar

İstediğiniz Herhangi Bir İlde Çekim Gerçekleştirebiliriz. Deneyimli Ekibimiz Ve Son Teknoloji Ekipmanlarımızla Size Her Koşulda En İyi Hizmeti Vermeyi Amaçlıyoruz. Sizin İçin Ekonomik Çekim Paketleri Hazırlıyor Ve Her Bütçeye Uygun Seçenekler Oluşturuyoruz. Kaliteli Ve Dayanıklı Baskı Ve Albüm Çeşitlerimizi Makul Bütçelerle Size Sunuyoruz. Tüm Orijinal Kopyaları Dijital Ortamda Size Teslim Ediyoruz.

Kapanış

Rüya Gibi Bir Güne Hazırlanan Siz Güzel Çiftimiz; Hem İşinin Ehli Hem De Sıcak Bir Ekiple Tanışmak İsterseniz Bebusa Sizi Bekliyor. Birçok Çiftin Hayatına Dokunan Akılda Kalıcı Çekimler Ve Keyifli Bir Deneyim İçin Bize Sayfadaki Numaralardan Ulaşabilirsiniz. Avantajlı Bursa Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Bilgisi İçin Formu Doldurarak Bize İletebilirsiniz.

İletişim
Bebusa Photography
Bebusa Photography