Barış Onat Photography

Filter

Barış Onat Photography

Bursa / Mustafakemalpaşa

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Fotoğraf Sanatı İle Tanıştığımda Henüz Çocuktum! Kendi Kadrajımdan Dünyaya Bakmanın Heyecanını Yaşadığımda İse, Elimde Analog Bir Makine Vardı. Mesleğime Olan Tutkum Ve Çocukluğumdan Beri Aldığım Eğitimlerle İşimde Uzmanlaştım. Mutlu Çiftlerin Güzel Anlarını Belgelemek İçin 2018 Yılında Barış Onat Photography Markasını Yarattım. Alanında Uzman 3 Kişilik Ekibimizde; Yenilikçi Bakış Açımız, Hayal Gücümüz Ve Yeteneklerimizle Çekimlere Başladık. Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında Yerimizi Almamızı Sağlayan Yüksek Standartlardaki Hizmet Kalitemizle Değerli Çiftlerimizin Aşk Hikayesini Anlattığımız Çalışmalar Yaptık Ve Kısa Sürede Şehir Dışında Da İsmimizi Duyurduk. Şimdiyse, Sizin Gününüzü Ölümsüzleştirmek İçin Hazırlıklara Başlıyoruz.

Fotoğraflarda Canlı Renklere, Doğallığa, Güzelliğinizi Doğru Açıdan Belgelemeye Önem Veriyoruz. Ancak Daha Da Önemlisi; Hissettiğiniz Tüm Güzel Duyguları Fotoğraflarınıza Sığdırmayı Hedefliyoruz. Hislerinizden, Konseptiyle Tarzınızdan Ve Aşk Hikayenizden İzler Taşıyan Karelere Yıllar Geçse De Her Baktığınızda Aynı Heyecanı Yaşamaya Hazır Olun. Düğün Gününde Kaydettiğimiz Videolarda Da Benzer Heyecanlar Bulacağınızı Söylemeden Geçmeyelim. Hatta Şimdiden Söyleyelim, Her Seyrettiğinizde Farklı Bir Bakış Açısı Ve Güzel Hatırayla Anılarınız Sizi Kucaklayacak.

Save The Date, Trash Day, Düğün Hikayesi, Klip, Sosyal Medya Videoları Ve Çok Daha Fazlası İçin Dış Mekan Seçimi Yaptınız Mı? Endişelenmeyin, Bursa Ve Çevre İller Başta Olmak Üzere Kendinizi Rahat Hissettiğiniz Her Yerde Çekimleriniz İçin Yanınızda Olabiliriz. Konsepti Ve Senaryosu Aşkınızı Yansıtan Çekimlerin Gününü De Belirlemeliyiz. Vaktinizi En Verimli Şekilde Kullandığımız Ve Güzel Anlar Yaşadığınız Çekimler İçin Biz Hazırız. Ya Siz?

Yıllarca Eskimeden Saklayacağınız Sanal Albüm Ve Panoramik Albüm Çalışmaları İçin Barış Onat Photography İletişim Formu Sayfanın Üst Kısmında Yer Alıyor. Siz, Hâlâ Neyi Bekliyorsunuz? Gelin, Bursa Dış Çekim Fotoğrafları Ve Montajlı Sinematik Videolarınızı Birlikte Kaydedelim!

İletişim
Barış Onat Photography
Barış Onat Photography