Baharsu

Bursa / Osmangazi

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Yaşamınızın En Kıymetli Anlarını Kayıt Altına Alıp Size Muhteşem Anılar Armağan Ediyoruz. Baharsu Bursa Ekibiyle Siz De Mutluluğunuzu Ölümsüzleştirebilir Ve Şahane Bir Düğün Albümüne Sahip Olabilirsiniz.

Uzun Yıllardır Fotoğrafçılık Sektöründe Faaliyet Gösteren Bir Firmayız. Tatlı Heyecanınıza Ortak Olmak Bizim İçin Büyük Keyif Kaynağı. Özel İsteklerinizi De Elimizden Geldiğince Yerine Getiriyoruz. Biz Baharsu Ailesi Olarak Pek Çok Çekim Türünde Hizmet Sunuyoruz. Değerli Anılarınızın Bir Daha Tekrarı Olmayacağının Bilincindeyiz. Üstlendiğimiz Sorumluluğun Ne Kadar Büyük Olduğunun Da Farkındayız. Tamamen İçinize Sinen Bir Süreç Geçirmeniz İçin Çalışıyoruz. Elimizdeki Tüm İmkanları Da Ortaya Güzel Bir İş Çıkarmak İçin Kullanıyoruz.

Size Tecrübelerimizle Yol Gösterirken Hayallerinizi De Mutlaka Göz Önünde Bulunduruyoruz. Her Zaman Doğru Yönlendirmeler Yapmaya Özen Gösteriyoruz. Önce Sizin Nasıl Bir Albüm İstediğinizi Öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan Da Örnekler Gösteriyoruz. Beklentilerinizi En İyi Şekilde Karşılayacak Şekilde Bir Konsept Ortaya Çıkarıyoruz. Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında Çalışmalarımızla Öne Çıkıyoruz. Bugüne Kadar Çok Sayıda Çiftin Çekimlerini Yapmayı Başardık. Hep Olumlu Geri Dönüşler Aldık. Sizi De Mutlu Edeceğimize Eminiz.

Çekim Türlerimiz İçerisinde Save The Date, Trash Day, Düğün Klipleri, Nişan Çekimi Ve Konsept Çekimler Bulunuyor. İhtiyaçlarınıza Ve İsteklerinize Göre Dilediğinizi Seçebilirsiniz. Biz Hepsini Yaparız. Çekimleri De İstediğiniz Tüm Mekanlarda Yapabiliyoruz. Ormanlık Alanlarda, Butik Otellerde, Tarihi Yerlerde Ya Da Deniz Kıyısında Sizi Kayıt Altına Alabiliriz. Çekimler Bittiğinde Görüntüleri Bilgisayarda Düzenliyoruz. Konsept Bir Albüm Oluşturuyoruz. Eğer Video Hizmeti Aldıysanız Seçtiğiniz Müziklerle Görüntüleri Kurguluyoruz.

Siz De Hakkımızda Çok Daha Detaylı Bilgi Edinmek Ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İsterseniz Hemen Sayfada Yer Alan İrtibat Kanallarımızı Kullanabilir Ya Da Yandaki Bilgi Formunu Eksiksiz Doldurarak “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Basabilirsiniz.

İletişim