Bahadır Aydın Fotoğrafçılık

Teklif

Bahadır Aydın Fotoğrafçılık

Bursa / Yıldırım

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

5 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Hakkında

Düğününüzü, Aşkınızı Ve Tüm Mutlu Anılarınızı Bahadır Aydın Fotoğrafçılık İle Ölümsüzleştirebilirsiniz.

Düğün Gününüze Dair Yaşanan Tüm Güzel Anlar Tıpkı Bir Rüya Gibi Çabucak Geçip Gider. O Dakikalarda Çok Heyecanlı Olduğunuz İçin Yaşanan Çoğu Güzelliği Gözden Kaçırabilirsiniz. Yine De Bu Anları Unutmamanız Mümkün. Fotoğraflarınızı Düğününüzden Yıllar Sonra Bile İnceleyebilir, Tekrar Tekrar O Günlere Yolculuk Yapabilirsiniz. Bursa Fotoğrafçıları Arasında Yer Alan Firmamızla Size Beklentilerinizin Ötesinde Bir Hizmet Sunuyoruz.

Profesyonel Ekibimizle Birlikte Sizi Memnun Edecek Çalışmalara İmza Atıyoruz. Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışımızla Eminiz Ki İçinize Sinecek Bir Hizmeti Bizden Alacaksınız. Mutluluğunuzu Birbirinden Eşsiz Karelerle Ölümsüzleştiriyoruz. Tam Olarak İçinize Sinen, Beklentilerinizi Karşılayan Bir Hizmet Almanızı Sağlıyoruz.

Çekimlerinize Başlamadan Önce Sizinle Mutlaka Bir Ön Görüşme Yapıyoruz. Bu Toplantı Esnasında Sizin Düğün Fotoğraflarınıza Ve Albümünüze Dair Tüm İsteklerinizi, Görüşlerinizi Ve Beklentilerinizi Öğreniyoruz. Çekim Boyunca Sizi Memnun Edecek Şekilde Hareket Etmeye Özen Gösteriyoruz. Tüm Ayrıntılarıyla Sizin İçinize Sinecek Bir Düğün Albümü Ortaya Çıkarıyoruz. Fikrinizi Bizimle Açık Bir Şekilde Paylaşabilirsiniz. Sizi Dinlemekten Ve Size Yardımcı Olmaktan Her Zaman Keyif Alacağımızı Bilmelisiniz.

Düğün Fotoğrafları Çiftlerin Aşk Hikayelerini Anlatan En Değerli Anıların Başında Geliyor. Bu Nedenle Düğün Fotoğraflarında Çiftlerin En İçten Ve Samimi Duygularını Yansıtması Çok Önemli. Sizden Yapaylıktan Uzak Bir Şekilde Poz Vermenizi İstiyoruz. Tamamen İçinizden Geldiği Gibi Davranın. Kaliteli Ekipmanlarımızla Sizi Pek Çok Açıdan Kayıt Altına Alıyoruz. İstediğiniz Mekanlarda Çekimlerinizi Yapıyoruz. Zevk Sahibi Bakış Açımız Ve Tecrübelerimizle Size En İyi Hizmeti Sunacağımıza Emin Olabilirsiniz.

Bursa Düğün Fotoğrafçısı Bahadır Aydın Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek Ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Sayfada Bulunan İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Ya Da Yandaki Fiyat Teklif Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim