Aysha Fotoğrafçılık

Filter

Aysha Fotoğrafçılık

Bursa / Nilüfer

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Özel Anlarınıza Atacağınız İmzalar Ve Bu Anların Ölümsüzleştirilmesi İçin Çekilecek Fotoğraflar. Hayatınızın En Mutlu Gününü Sizi Anlayacak, Heyecanınızı Paylaşacak Ve Samimiyetle Size Yardımcı Olacak Birilerine Emanet Etmek İsterseniz Doğru Yerdesiniz. Foto Aysha İmzalı Birbirinden Güzel Ve Romantik Fotoğraflara Sahip Olmak İsterseniz Sizinle Çalışmayı Çok İsteriz.

Fotoğraf Tutkumuzu Sizin Aşkınızla Ve Duygularınızla Bir Araya Getirerek Ortaya Harika Bir İş Çıkarabiliriz. Asla Bakmaktan Sıkılmayacağınız Ve Tüm Sevdiklerinize Büyük Bir Hevesle Gösterebileceğiniz Fotoğraflarınız Olabilir. Bizimle Çalışmak İsterseniz Buluşma Ayarlayarak Bir Araya Gelebilir Ve Tanışabiliriz. Bu Aşamada Siz Bize İlişkinizi, Beklentilerinizi Tarzınızı Ve İsteklerini Anlatırsınız; Biz De Ne Gibi Hizmetler Sunduğumuz Ve Size Neler Elde Edebileceğinizi Anlatırız. Böylelikle Birlikte Tüm Detayları Kararlaştırır Ve Çekim Gününde Buluşmak Üzere Randevulaşarak Ayrılırız.

Görüşmelerimiz Esnasında Da Aktaracağımız Detaylardan Bir Tanesi De Paketlerimiz. Düğün Organizasyonlarının Çok Masraflı Bir Sürece Sahip Olduğunu İyi Bildiğimizden Her Çiftimizin Bütçesine Uyabilecek Paketler Belirliyoruz. Bunu Sunduğumuzda Hem Fiyat Hem De İçerik Açısından Kendilerine En Uygun Olanını Seçebiliyorlar. Üstelik Tabii Ki Bu Paketlerle Sınırlı Tutmuyoruz Ve Çiftin İsteğine Göre Hizmet De Verebiliyoruz.

Peki Bu Paketlerin İçlerinde Ne Gibi Özellikler Olabiliyor? Hemen Sayalım. 2-3 Saatlik Dış Çekim, Gün Boyu Dış Çekim, Gün İçerisinde Çekilecek Poz Sayısı, Tüm Fotoğrafların Dijital Kopyalarının Teslimi, Seçilen Fotoğrafların Görsel Düzenlemesi, Albüm Çeşitleri, Albüm Boyut Ve Modelleri (Panoramik, Cep Ve Aile) Gibi. Buna Ek Olarak Fotoğraf Çekimi Haricinde Kamera Çekimi De Yapıyor Ve Düğün Klibi Gibi Kısa Filmler De Oluşturabiliyoruz.

Aysha Fotoğrafçılık Olarak Bursa Ve Çevresinde Dış Çekim İçin Dilediğiniz Her Yere Gidebiliriz. Bursa Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlarımız Ve Diğer Tüm Detaylar İçin Yandaki Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Aysha Fotoğrafçılık
Aysha Fotoğrafçılık