Aykız Aykız

Bursa / Osmangazi

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Sizin İçin Değerli Olan, En Güzel Anlarınızı Ölümsüzleştirmek İçin Buradayız. Uzun Yıllardır Bu Sektörde Olan Tecrübeli Ekibimizle Eğlenceli Bir Süreç İçerisinde Harika Pozlar Çekiyoruz. Yaptığımız İşi Ve İsteklerinizi Önemsiyoruz Ve Bu Tavrımızla Yanınızda Olmaktan Mutluluk Duyacağız. Bursa Düğün Fotoğrafçısı; Aykız Aykız Olarak Sektördeki Yenilikleri Takip Ediyoruz Ve Fotoğraf Çekim Süreçlerinde İsteklerinizle Yakından İlgileniyoruz. Profesyonel Hizmetlerimiz Sayesinde Üzerinden Yıllar Geçse De Tebessümle Hatırlayacağınız Muhteşem Fotoğraf Ve Albümlere Sahip Olacağınızdan Hiç Şüpheniz Olmasın.

Dış Mekan Fotoğraf Çekimleri Başta Olmak Üzere Birçok Çekim Türü İçin Bizi Tercih Edebiliyorsunuz. Mekan Konusunda Herhangi Bir Kısıtlamaya Gitmiyor, Hayal Gücünüzden Faydalanıyoruz. Özellikle Save The Date Çekimleri İçin Özel Bir Konsept Alan Da Oluşturabiliyor, Doğanın En Güzel Yerlerinde Çekimler Yaparak Aşkınıza Şahitlik Ediyoruz. Çekim Süresinde Çiçekli Salıncak Gibi Özel Aksesuarlar Da Kullanmayı İhmal Etmiyoruz. Tabii Bu Aşamada Özel İsteklerinizi De Dinliyor, Düğün Fotoğraflarınızın Tam Da Hayalini Kurduğunuz Şekilde Olması İçin Titiz Bir Çalışma Yürütüyoruz.

Tabii Hayal Ettiğiniz Fotoğrafları Elde Edebilmek İçin Işık, Arka Plan Ve Ekipmanların Donanımı Da Önemli. Saydığımız Kriterleri Yerine Getirebilmek İçin Son Teknolojiyle Üretilmiş Fotoğraf Makineleri Ve Ekipmanlar Kullanmayı Tercih Ediyoruz. Fotoğraf Çekimlerinin Teknik Kısmını Hallettik! Peki Ya Vereceğiniz Aşk Dolu Pozlar? Bu Noktada İmdadınıza Yine Tecrübeli Ekibimiz Yetişiyor. Size Kendinizi Rahat Ve Huzurlu Hissedeceğiniz Bir Ortam Yaratan Arkadaşlarımız Sayesinde Doğal Ve Özgün Pozlar Verebiliyorsunuz.

Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında Yer Alan Aykız Aykız Firmamızın Sağladığı Olanaklar Bu Saydıklarımızla Sınırlı Değil! Eğer Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Almak Ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İstiyorsanız; Sayfanın Üst Kısmında Bulunan ‘`Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!`` Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz. Mutlu Karelerinizin Anılara Yolcu Olması Dileğiyle...

İletişim