Aşkın Karesi

Bursa / Gemlik

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Aşkın Karesi İsmi İle Adım Attığımız Fotoğraf Sektöründe Hatırı Sayılır Bir Süredir Faaliyet Gösteriyoruz Ve En Mutlu Anları Ölümsüzleştiriyoruz. Bursa Menşeili Bir Ekip Olarak Gemlik`te Fotoğrafçılık Yapmaktan Büyük Keyif Alıyoruz. Kendimizi Geliştirdiğimiz Ve Profesyonel Olarak İlgilendiğimiz Alanımız Özel Gün Fotoğrafçılığı Ve Bunlardan En Önemlisi De Elbette Ki Düğünler. Düğünden Sonra En Çok Talep Aldığımız Diğer İşler İse Nişan Çekimleri, Aile Fotoğrafları, Yeni Doğan Be Bebek Çekimleri.

Bu Yazıyı Okumanızdaki Asıl Amaç Düğününüz İçin Güvenebileceğiniz Bir Ekip Arayışınız Olduğunu Bildiğimizden Ötürü Bu Konu Özelinde Daha Detaylı Bilgiler Vermek İstiyoruz. Öncelikle Bu Günün Sizin İçin Ne Denli Önemli Ve Değerli Olduğunu Çok İyi Biliyoruz, Bu Sebeple En İyi Sonuçlar İçin Elimizden Geleni Yapacağımızdan Şüpheniz Olmasın. Sizinle Birlikte Hayal Ettiğiniz Çekimi Eğlenceli Bir Atmosferde Geçirerek Harika Pozlar Elde Edeceğimize Eminiz. Üstelik Çekimlerimizi Bursa Ve Çevresinde Pek Çok Farklı Lokasyonda Gerçekleştirebiliyoruz. Her Konuda Olduğu Gibi Bu Konuda Da Seçim Size Ait.

Düğünlerin Ne Denli Masraflı Organizasyonlar Olduğunun Farkındayız Ve Bu Konuda Çiftlere Yarımcı Olmak İstiyoruz. Fiyat Politikamız Gereği Her Şeyi En Başta Belirleyerek Sonrasında Ek Bir Masraf Çıkarmıyoruz. Hatta Fiyatı Bilip Bütçelerini Ona Göre Ayarlayabilmeleri İçin İse Her Yıl Yenilenen Paketlere Sahibiz. Bu Paketler Zevke Ve Bütçeye Göre Çiftlerimizin Seçimine Bıraktığımız Kararlardan Bir Tanesi Ve Dilediklerini Seçmekte Özgürler. Bu Paketlerde İse Genel Hatlar İle Şu Gibi İçerikler Bulunabiliyor; Saatlik Veya Gün Boyu Çekim Süreleri, Yaprak Sayıları Artan Veya Azalan Albümler (Büyük Boy, Cep Albümü, Aile Albümü Vb), Seçilen Pozların Büyük Boy Posteri, Baskı Kalitesi, Usb Bellik İle Çekilen Tüm Fotoğrafların Elektronik Kopyaları Olarak Sayabiliriz. Üstelik Eğer Gelin Ve Damatlarımız Dilerlerse Onlara Özel Bir Paket De Belirleyebiliyoruz Ve İçeriğini Kendileri Belirleyebiliyorlar.

Aşkın Karesi Olarak Gemlik Düğün Fotoğrafçısı Arayışınıza Son Vermek İçin Yandaki Formu Doldurarak Bize Ulaşmanızı Bekliyoruz.

İletişim