Altınpark Photograph

Filter

Altınpark Photograph

Bursa / Nilüfer

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

6 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

6 Haftadan Fazla

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Ömrünüz Boyunca Sahip Olacağınız Belki De En Değerli Fotoğraflar İçin Kalitesini İspatlamış Bir Düğün Fotoğrafçısıyla Anlaşmak, En Doğal Hakkınız. Altınpark Photograph Olarak Biz De Bu İhtiyacınızı Tam Da İstediğiniz Şekilde Gidermek Ve Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraflar Çekerek Mutluluğunuzu En İyi Şekilde Yansıtmak İstiyoruz.

Yıllardır Hizmet Sektöründe Aktif Olarak Faaliyet Gösteriyoruz. Çiftlerimize Düğün Yapacakları Eşsiz Bir Tesis Sunmanın Yanı Sıra Her Mutlu Anında Da Yanında Olmak İstedik Ve Düğün Fotoğrafçılığı Hizmetini De Profesyonel Bir Şekilde Gerçekleştirmeye Başladık. Kurumsallığımızı, Profesyonelliğimizi Ve Geniş Çaplı İmkânlarımızı Kullanarak Bursa`daki Düğün Fotoğrafçılarından Farklılaşmak En Temel Amacımız! Bunu Yaparken De Bizi Tercih Eden Çiftlerin Memnuniyetlerini Sağlamayı Ve Güvenlerine Layık Olmayı Önemsiyoruz. Çektiğimiz Tüm Fotoğraflarda Özgünlüğü Ve Benzersizliği Sunmayı Tercih Ediyoruz. Bugünleriniz, Hayatınız Boyunca Belki De İlk Ve Son Kez Yaşayacağınız Anılardan Oluşuyor. Bu Bilince Sahip Olduğumuzdan Ve Gereken Önemi Göstereceğinizden Emin Olabilirsiniz.

Çekimler İçin Geniş Bir Araştırma Yapıyor, Detaylı Bir Hazırlık Süreci Oluşturuyoruz. Bunu Yapmamızın Sebebi; Çiftlerin Neler İstediklerini Öğrenmek, Tarz, Zevk Ve Beğenilerini Anlamak! Bu Da Çekimlerin Gidişatını Olumlu Yönde Etkiliyor, Hayallerindeki Fotoğraflara Daha Kolay Sahip Olmalarını Sağlıyor. Gelinlik Ve Damatlığa Uygun Aksesuarlar Da Sunarak Fotoğrafların Çok Daha Benzersiz Ve Farklı Olmalarını Amaçlıyoruz.

Bursa Düğün Fotoğraf Çekim Yerleri İçin Çiftlerin En Çok Tercih Ettiği Noktaları Tercih Edebiliyoruz. Mesela Bursa`nın Tarihi Pek Çok Yerinde, Denize Kıyı Olan İlçelerinde Ayaklarınıza Masmavi Suyun Değdiği Eşsiz Bir Kumsalda Ya Da Yemyeşil Bir Bahçenin İçinde Birbirinden Güzel Fotoğraflara Sahip Olabiliyorsunuz. Çiftlerimize Farklı Olarak Sunduğumuz Özelliklerden Biri De; Sahip Olduğumuz 26.000 Metrekarelik Eşsiz Bir Tesisimiz Bulunuyor. Bu Tesisimizi De Fotoğraf Çekimleriniz İçin Kullanabiliyor, Farklı Konseptler İle Tam Da İstediğiniz Kareleri Elde Edebiliyorsunuz.

Eğer Hakkımızda Daha Çok Şey Öğrenmek Ve İmkânlarımızdan Yararlanmak İsterseniz Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Doldurarak Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Altınpark Photograph
Altınpark Photograph