Alican Dilek Photography

Filter

Alican Dilek Photography

Bursa / İnegöl

1.500 TL`den az

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Merhaba, Ben Alican Dilek. 1991 Yılında Bursa`nın İnegöl İlçesinde Doğdum. 2012 Yılında, Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü, 2017 Yılında Da Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden Mezun Oldum. 2011 Yılında Hobi Olarak Doğa Ve Portre Çekimleri Yapmaya Başladım. Sonrasında İse, Endüstriyel Ürün Fotoğrafçılığı İle Uğraştım. 2014 Yılından İtibaren İse, İnegöl Düğün Fotoğrafçısı Olarak, Siz Değerli Çiftlere Hizmet Vermeye Devam Ediyorum.

Fotoğrafçılık Kariyerim Boyunca, En Güzel Şekilde Hizmet Verebilmek İçin, Hep Çok Çalıştım. Trendleri Takip Ederek, Her Geçen Gün Kendimi Geliştirmeye Devam Ediyorum. En Güzel Gününüzde, Heyecanınızı Paylaşmak Ve En Özel Duygularınıza Ortak Olmak İçin, Sabırsızlıkla Bekliyorum.

Fotoğraflarınızı Çekmeden Önce, Sizinle Sohbet Ediyoruz. Bu Sohbet Sırasında, Hayalinizdeki Fotoğraf Çekimini Öğreniyorum. Buna Göre, Planımızı Oluşturuyoruz. Dış Çekimleriniz İçin, Bursa`nın Eşsiz Güzellikteki Manzaralarını, Uçsuz Bucaksız Arazilerini Ve Tarihi Mekanlarının Mistik Atmosferlerini Kullanıyorum. Bunun Yanında, Kimsenin Daha Önce Keşfetmediği Yerleri Bularak, Çekimleriniz İçin Harika Bir Ortam Da Oluşturuyorum. Sonrasında İse, Mekan Tercihini Size Bırakıyorum.

Fotoğraflarda Genellikle, Gün Işığından Yararlanmayı Seviyorum. Doğal Işığın Verdiği Muhteşem Ambiyansla Birlikte Çekimlerinizi Gerçekleştiriyorum. Birbirinize Olan Aşkınızı, En Saf Haliyle Fotoğraf Karelerine Yansıtmak İçin, Son Teknoloji Makineler Kullanıyorum. Fotoğraflarda, Sadelik Ve Doğallığa Önem Veriyorum Ve Modern Tarzda Çekimler Yapıyorum. Emin Olun, Bu Tarz Fotoğraflar, Yıllar Geçse De İlk Günkü Tazeliğini Koruyarak Yüzünüzü Güldürmeye Devam Edecek.

Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında, Muhteşem İşler Çıkaran Bir Fotoğrafçıyım. Mesleğe Gönül Vermem Dolayısıyla İşimi Çok Severek Yapıyorum. Bu Da, Sizin Güzel Enerjinize Her Açıdan Yansıyor. Siz De Kararınızı Verdiyseniz Ve Düğün Fotoğraflarınızı Emin Ellere Emanet Etmek İsterseniz; Sayfanın Hemen Yan Tarafında Yer Alan Teklif Formunu Eksiksiz Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Alican Dilek Photography
Alican Dilek Photography