Ali Osman Ak Photo

Teklif

Ali Osman Ak Photo

Bursa / İnegöl

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Başta Olmak Üzere Türkiye`nin Her Yerinde Düğün Fotoğrafları Çekebilen Bir Ekibiz. İsteklerinizi Ve Hayallerinizi De Dikkate Alarak Muhteşem Fotoğraf Karelerine Sahip Olmanızı Sağlıyoruz. Tamamen İçinize Sinen Kusursuz Bir Süreç İçin Elimizdeki Tüm İmkanları Kullanmaya Hazırız! Peki Ya Siz Hazır Mısınız?

Ak Photo Ekibimizle İletişime Geçtiğiniz Anda Hizmetlerimiz Hakkında Kısaca Bilgi Verip Sizi Tanımaya Çalışıyoruz. İstekleriniz, Hayalleriniz Ve Bizden Ne Beklediğiniz Çekim Konseptinizi Belirlemede Önemli Görevler Üstleniyor. Bu Nedenle Mümkün Olduğunca Sizi Dinliyor, İhtiyaçlarınıza Göre Hizmetlerimizi Çeşitlendiriyoruz.

Fethiye, Antalya Kaş Ve Kalkan` Da Balayı Yapmak İsteyen Çiftlerimiz, En Değerli Günlerinizin Fotoğraf Çekimlerini Burada Yapmak İstemez Misiniz? En Güzel Koylara Sahip Olan Bu Özel Yerler Trash Day Çekim Türümüz İçin Oldukça Elverişli. Gelinlik Ve Damatlığınızın Kirlenmesini Önemsemeden Denize Girebileceğiniz, Doğayla İç İçe Olacağınız Bir Ormanda Çimlerin Üzerine Yatabileceğiniz Bu Çekim Türünü Gerçekleştirirken Çok Eğleneceğimize Emin Olabilirsiniz. Poz Verme Konusunda Da Sakın Stres Yapmayın Çünkü Sizi Doğru Bir Şekilde Yönlendirerek Doğal Pozlar Vermenizi Sağlamak İçin Orada Olacağız! Siz Sadece Gülümseyin Ve O Özel Dakikaların Keyfini Çıkarın.

En Güzel Düğün Fotoğrafları Dışında, Model Çekimi, Konsept Çekim Veya Dış Mekan Çekim Gibi Hizmetlerim De Bulunuyor. Bu Saydıklarıma Ek Olarak, Kına, Söz Ve Nişan Gibi Organizasyonlarınızda Yanınızda Olarak En Mutlu Anlarınızı Ölümsüzleştiriyorum. Çekim Türümüz Ne Olursa Olsun Önce Sizinle Bir Ön Görüşme Yapıyor, İsteklerinizi Öğrenerek Konsept Geliştiriyoruz. Böylece Ortaya Son Derece Özgün Fotoğraflar Çıkıyor. Yılların Verdiği Tecrübeyle Her İsteğinizle Yakından İlgileneceğimize Emin Olabilirsiniz.

Kendinizi Özel Hissedeceğiniz Hizmet Ve Olanaklarımız Bunlarla Sınırlı Değil. Eğer Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Almak Ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İstiyorsanız; Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan ‘`Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!`` Formunu Doldurabilirsiniz.

İletişim