Akkoçlar Fotoğrafçılık

Teklif

Akkoçlar Fotoğrafçılık

Bursa / Karacabey

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Hikayesi Klip

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Hayatınızın En Özel Gününden Geriye Kalan Düğün Fotoğraflarınızın Ve Videolarınzın Profesyonel Bir Ekip Tarafından Aşkınızı Anlatan Birer Sanat Eserine Dönüşmesini İstiyorsanız, Akkoçlar Fotoğrafçılık Karacabey Hizmetinizde.

Düğün Fotoğraflarınız Ve Videolarınız Sevdiğiniz Kişiyle Aşkınızın Hikayesini Anlatan En Değerli Anılarınızdır. Bu Nedenle Biz Akkoçlar Fotoğrafçılık Olarak Böylesine Değerli Olan Düğün Anılarınıza Hak Ettiği Özeni Gösteriyor, Profesyonel Ekibimizle Her Karenin İçinize Tam Olarak Sinmesi İçin Titizlikle Çalışıyoruz. İşimize Duyduğumuz Bu Özenin Bir Getirisi Olarak Da Elbette Ki Çekimlerinizi Son Derece Profesyonel Ekipmanlarla Yapıyoruz. Çekimlerinizde Profesyonel Kameralar Ve Jimmy Jib Kullanıyoruz.

Düğün Çekimlerinize Başlamadan Önce Sizin Düğün Fotoğraflarınıza Ve Videolarınıza Dair Tüm İsteklerinizi Ve Görüşlerinizi Öğrenmek İçin Bir Ön Görüşme Gerçekleştiriyoruz. Bu Ön Görüşmelerde Çekimlerinizin Yapılacağı Lokasyonu Ve Çekimlerinizde Kullanacağımız Konsepti De Sizin İstekleriniz Doğrultusunda Belirliyoruz. Çekimleriniz Boyunca Sizden Edindiğimiz Bu Bilgiler Işığında Hareket Ederek Çektiğimiz Her Karenin İçinize Tam Olarak Sinmesini Sağlıyoruz.

Şimdiye Kadar Gördüğünüz Tüm Düğün Fotoğraflarını Ve Videolarını Unutun. Çünkü Biz Çekimlerimizi Sizin Aşkınızı Yansıtacak Şekilde Size Özel Olarak Gerçekleştiriyoruz. Çekimlerinizde Her Şeyden Önce Size Rahat Edeceğiniz Samimi Bir Ortam Yaratıyoruz. Kendinizi Özgür Hissedeceğiniz Bu Atmosferde En Doğal Ve İçten Halinizle Kadrajın Karşısına Geçmenizi Sağlıyoruz. Böylece En Samimi Bakışlarınızı Ve Gülüşlerinizi İçeren, Her Baktığınızda Size O Güzel Duyguları Tekrar Yaşatan Düğün Anılarına Sahip Olmanızı Sağlıyoruz.

Çekimlerinzi Düğün Klibi, Düğün Belgeseli, Save The Date Gibi Dilediğiniz Her Türde Yapabiliyoruz. Sinematik Bir Bakış Açısıyla Gerçekleştirdiğimiz Çekimler Sayesinde Aşkınızı Adeta Ödüllük Bir Filme Dönüştürüyoruz.

Siz De En Özel Anlarınızı Eşsiz Karelerle Unutulmaz Kılmamızı İstiyorsanız; Sayfanın Yanında Bulunan Formu Doldurarak Akkuşlar Foto Karacabey Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinebilir Ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

İletişim