Ajans Gib

Bursa / Gürsu

1.500 TL`den az

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

2 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Çekim Türü

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Ajans Gib Adını Şimdiye Kadar Duymadıysanız Muhtemelen Düğün Fotoğrafçılığı Hizmetleri Hakkında Pek Bilgi Sahibi Değilsiniz Demektir. Ancak Endişe Etmeyin Çünkü Biz Tam Da Bunun Varız. Zaten Mekândan Gelinliğe, Kuaförden Düğün Pastasına Kadar Büyükten Küçüğe Her Detayı Düşünüyor Ve Organize Etmeye Çalışıyorsunuz Ve Bunların Ne Kadar Zorlu Olduğunun Farkındayız. Biz De Diyoruz Ki Bari Fotoğraf İşini Dert Etmeyin! Bursa Gürsu Fotoğrafçıları Arasında İşini Severek Yapan Ve Olaya Ruhunu Katan Sağlam Bir Ekip Olarak Düğün Fotoğraflarınıza Talibiz.

Hatırı Sayılır Bir Süredir Fotoğraf İşinde Çalışıyoruz Ve Çekimlerden Baskıya Kadar Her Şeyi Profesyonelce Yapıyoruz. Düğünler İçin Birbirinden Güzel Manzaralı Dış Çekimler Gerçekleştiriyor Ve Çiftlerimize Stresten Uzak Eğlenceli Bir Çekim Günü Vaat Ediyoruz. Son Teknoloji Ekipmanımız Ve Sınır Tanımayan Ruhumuz İle Sadece Bursa`da Değil Türkiye Ve Dünyanın Neredeyse Her Yerine Gidebiliyoruz.

Düğün Fotoğrafları Haricinde Birbirinde Güzel Görüntüler Elde Ettiğimiz Düğün Videoları Da Çekebiliyoruz. Çiftlerimizin Bizden Talep Ettiği; Düğün Belgeseli, Düğün Klibi Ve Düğün Hikâyesi Gibi Türlerin Tamamını Layığı İle Yerine Getirebiliyoruz. Üstelik Açık Alan Gibi Drone Kamera Kullanımına Uygun Olan Lokasyonlarda Havadan Çekimler De Yaparak Görüntülere Farklı Bir Boyut Kazandırabiliyoruz. Özellikle Doğal Güzellikler Açısından Güçlü Yerlerde İnanılmaz Manzaralar Elde Ettiğimizi Bilmenizi İsteriz.

Ajans Gib Ailesi Olarak Sizinle Çalışmayı Ve Aile Oluşunuzun İlk Gününe Dair Mükemmel Anılarınızı Ölümsüzleştirmeyi Çok İsteriz. Eğer Kendinizi Profesyonel Görüş Açılarına Ve Yetenekli Ellere Emanet Etmek İsterseniz Yapmanız Gereken Çok Basit. Eğer Düğün Tarihinizi Aşağı Yukarı Belirlediyseniz Bizimle İletişime Geçerek Detaylar Hakkında Sorularınızı Sorarak Bilgi Edinebilirsiniz. Bursa Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlarımız İle İlgili De Görüşmek İçin Sayfa Üzerindeki İletişim Bilgilerimizi Kullanabilirsiniz. Bizi Arayıp Mesaj Atabileceğiniz Gibi Yandaki Formu Doldurarak Da Ücretsiz Olarak Süreci Başlatabilirsiniz.

İletişim