Ajans Dört Mevsim

Filter

Ajans Dört Mevsim

Bursa / Nilüfer

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

6 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Fotoğraf Çekiminin Mevsimi Olmadığına İnanıyorsanız, Doğru Yerdesiniz. Ajans Dört Mevsim`in Profesyonel Ekibi Olarak 10 Yılı Aşkın Süredir Her Mevsim Fotoğraf Çekiyoruz. Fotoğraf Makinelerimizle Ayrılmaz İkiliyiz. Çektiğimiz Her Yeni Karede Tutkumuzu Hayata Geçiriyoruz.

Fotoğraf Stüdyomuzun Kurucusu İsmail Şimşek. Kendisi Markamızı Yaratarak Bursa Fotoğrafçıları İçerisine Yeni Bir Soluk Getirmeyi Başarmış. Bursa`da İki Şubemiz Var Ancak Şehir Dışında Da Yurt Dışında Da Çekimler Yapıyoruz.

Çekim Günlerini Bir Tek Çifte Ayırıyoruz. Yani, Aynı Gün Birden Fazla Çiftle Çalışmıyoruz. Çekim Sürecinde, Yaptığımız Ön Görüşmede Belirlenen Plana Ve Kurguya Uyuyoruz. Stüdyo Çekimleri Ve Dış Çekimler Yapıyoruz. Dış Çekimlerimizde Genelde Tek Bir Mekana Bağlı Kalmıyoruz. Bursa`nın Tarihi Ya Da Doğa Güzelliğiyle Ön Plana Çıkan Çekim Mekanlarını Tercih Ediyoruz. Uludağ`da Karların İçinde, Zirve Tesisleri`nde, Agora Çarşısı`nda, Ayçiçek Tarlalarında, Sahil Kenarında Çekimler Yapıyoruz. Stüdyo Çekimlerinde İse; Ahşap Fonu Lambalar Sarkıtarak Süslüyor Ya Da Siyah Bir Fonda Nostaljik Kareler Yakalıyoruz. Hem Video Hem De Fotoğraf Çekimleri Yapıyoruz. İki Hizmeti De Aynı Anda Almanız Mümkün.

Çekimler Esnasında İyi Ekipmanlar Kullanarak Görüntü Kalitesi Yüksek Bir Hizmet Sunuyoruz. Daha Önce Kamera Önünde Tecrübeniz Olmasa Bile Heyecanlanmanıza Gerek Yok. Size Poz Ve Estetik Duruş Şekilleriyle Alakalı Yönlendirmeler Yapıyoruz. Günün Sonunda Fotoğraflarınızı Beğeninize Sunuyoruz. İçlerinden Hoşunuza Gidenleri Albümünüz İçin Ayırıyoruz. Fotoğraf Düzenlemeleri Yapıyor Ve İstediğiniz Albüm Boyutunda Baskılar Hazırlıyoruz. Video İçin De Montaj Ve Kurgu Yapıyoruz. Ortalama İki Hafta İçerisinde Çalışmamızı Size Teslim Ediyoruz.

Dört Mevsim Bursa`yla Çalışarak Mutlu Günlerinizi Ölümsüzleştirmek, Hizmetlerimiz Ve Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Almak İsterseniz Bizime Ulaşabilirsiniz. Bunun İçin Sayfadaki Ajansımıza Ait İletişim Bilgilerimizi Kullanabilir Ya Da Yandaki Bilgi Formunu Doldurarak “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Basabilirsiniz.

İletişim
Ajans Dört Mevsim
Ajans Dört Mevsim