Ahmet Turan Photography

Teklif

Ahmet Turan Photography

Bursa / Nilüfer

1.500 TL`den az

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

3 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Yurt Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Hayatınızın En Özel Anları Arasında Yer Alan Düğün Ve Nişan Gibi Manevi Değeri Yüksek Zamanları Birbirinden Güzel Görüntülerle Ölümsüzleştirmek İstiyorsanız Ahmet Turan Photography Ailesi Olarak Sizinle Çalışmak İçin Şimdiden Sabırsızlandığımızı Bilmelisiniz.

Profesyonel Ekibimizle Birlikte Fotoğrafçılık Sektöründe Uzun Zamandır Başarıyla Faaliyet Gösteriyoruz. Edindiğimiz Tüm Bilgi Ve Birikimleri Çiftlerle Olan Çalışmalarımızda Ustalıkla Sergiliyoruz. Önceliğimiz Daima Müşteri Memnuniyeti Olduğu İçin Her Detayı En İnce Ayrıntısına Kadar Titizlikle Planlıyoruz.

Fotoğrafçılığın Özel Bir Sanat Dalı Olduğu Biliyoruz. Farklı Konseptler Ve Özel Tasarladığımız İçeriklerle Her Zaman Özgün Olmaya Özen Gösteriyoruz. Düğün Klibi, Düğün Belgeseli, Dış Çekim, Katalog Çekimleri Gibi Farklı Türlerde Size Yardımcı Oluyoruz. Ücret Kriterlerimiz De Çekim Türünün İçeriğine Göre Değişiklik Gösteriyor.

Düğün Çekimlerinde Moda Olan Trend Dış Çekimler Olduğu İçin Siz De Dış Çekim Yaptırmak İsteyen Bir Çiftseniz Bu Doğrultuda Bir Hizmet Alabiliyorsunuz. Çekim Yeri Tercihi Konusunda Sizi Özgür Bırakıyoruz. Butik Oteller, Doğa Manzarasının Ön Plana Çıktığı Alanlar, Tarihi Mekanlar Ya Da İlişkinizde Etkileyici Bir Yere Sahip Mekanları Gönül Rahatlığıyla Tercih Edebiliyorsunuz. Çekim İçin Gereken Hazırlıkları Yaparak İstediğiniz Tüm Mekanlarda Size Eşlik Ediyoruz.

Çekimler Esnasında Size Bakış, Poz Ve Duruş Gibi Temel Konularda Yönlendirmelerde Bulunuyoruz. Samimi Ve Eğlenceli Bir Çekim Sürecinin Ardından Elde Ettiğimiz Görüntüler İçerisinden Seçim Yapmanızı İstiyoruz. Beğendiğiniz Görüntüleri Bilgisayar Ortamında Düzenleyerek İstenilen Albüme Dönüştürüyoruz. Tüm Hazırlıklarınızı Tamamladığımızda İse Size Çalışmayı Teslim Ederek, Eşinizle Bir Ömür Mutlu Olmanızı Diliyoruz.

Siz De Bursa Düğün Fotoğrafçıları Arasında Yer Aldığımız Firmamızın Sunduğu Ayrıcalıklı Fırsatlardan Yararlanmak, Hizmet İçeriklerimizi Öğrenmek Ve Fiyat Tekliflerimizi Değerlendirmek İçin Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan Form, Telefon Ve Mail Kanallarıyla Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim