Abc Fotoğraf Tasarım

Filter

Abc Fotoğraf Tasarım

Bursa / Nilüfer

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Stüdyo Çekimi

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`nın Adı Gibi Güzel İlçesi Nilüfer`deki En Mutlu Zamanlarınıza, Biz De Abc Fotoğraf Tasarım Olarak Katılıyoruz. Adımızdan Da Anlayabileceğiniz Gibi Sadece Fotoğraf Çekmiyor, Görselliğin İmkanlarını Kullanarak Size Yeni Fotoğraf Tasarımları Da Hazırlıyoruz. Sevdiğiniz Kişiyle Hayatınızı Birleştirme Aşamanızın Bu Güzel Noktasında, Siz Değerli Çiftlerimize Muhteşem Bir Albüm İmkanı Sunuyoruz! Siz De Düğün Fotoğraflarınız İçin, Güvenle Kendinizi Teslim Edeceğiniz Bir Fotoğrafçı Arıyorsanız, Doğru Adreste Olduğunuzu Belirtmek İsteriz.

En Özel Günlerinizin Eşsiz Fotoğrafları İçin Öncelikle, Sizinle Sohbet Ederek İşe Başlıyoruz. Sohbetimiz Esnasında, Nasıl Bir Fotoğraf Çekimi İstediğinizi Konuşuyoruz. Stüdyo Çekimi Ve Dış Çekim Gibi Olanaklardan Dilediğinizi Tercih Edebilirsiniz. Her İki Çekimde De Önem Verdiğimiz Şey, Fotoğraflarınızın Doğallığı. Yapaylıktan Uzak Pozlar Vermenizi Sağlıyor Ve En Doğal Hallerinizi Yakalıyoruz.

Stüdyo Çekimlerinde, Evinizin Rahatlığında Bir Gün Geçireceğinizi Belirtmek İsteriz. Seçtiğiniz Arka Plan Ve Sizin Enerjinizin Uyumunu Ayarladıktan Sonra, Deklanşöre Basıyoruz. Profesyonel Gözerle Çekilen Bu Fotoğraflarınızı Görünce, Çok Beğeneceğinize Eminiz! Dış Çekimlerde İse; Bursa`nın Eşsiz Tarihi Dokusunu, Doğal Güzelliklerini Ve Keşfedilmemiş Yerlerini Kullanıyoruz. Burada Yaptığımız Çekimlerde Yine, En Doğal Anlarınızı Fotoğraf Karelerine Yansıtıyoruz.

Fotoğrafların Yanında Size Bir De Video Hizmeti Sunuyoruz. Siz Düğününüzde Doyasıya Eğlencenin Tadını Çıkarırken Biz De Bir Yandan Tüm Detayları Kaydediyoruz. Böylece, Kaçırdığınızı Düşündüğünüz Her Şey, Sonradan Seyretme Şansı Elde Ediyorsunuz!

Fotoğraf Ve Videolarınızı Size, Orijinal Kopyalarıyla Birlikte, Çekim Tarihinden En Geç 4 Hafta Sonra Teslim Ediyoruz. Eşsiz Kalitedeki Bu Belgeleri, Ömür Boyu Saklama Garantisine Sahip Oluyorsunuz!

Abc Fotoğraf Bursa Ailesi Olarak, Siz Değerli Çiftlerimize Sunduğumuz Hizmetler Bu Şekilde. Kararınızı Verdiyseniz Ve Bizimle Çalışmak İsterseniz, Hemen Yanda Bulunan Fiyat Teklif Formunu Eksiksiz Olarak Doldurun Ve Bize Ulaşın!

İletişim
Abc Fotoğraf Tasarım
Abc Fotoğraf Tasarım