35 Mm Fotoğrafçılık

Filter

35 Mm Fotoğrafçılık

Bursa / Osmangazi

1.500-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Teslim Süresi

4 Hafta

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Çekim Türü

Dış Mekan & Save The Date Çekimi

Düğün Belgeseli

Düğün Hikayesi Klip

Katalog Çekimi

Kına Çekimi

Konsept Çekim

Trashday

Ücret Kriteriniz Nedir?

Değişiyor

Hizmet

Dış Mekan Çekimi

Ekip

Orijinal Kopya Teslim

Şehir Dışında Çekim

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da 2014 Yılından Beri Faaliyet Gösteren 35 Mm Fotoğrafçılık Ekibi Olarak Size Bir Teklifimiz Var! Gelin, Özel Anlarınızı Fotoğraf Ve Video Çekimleriyle Ölümsüzleştirelim. Yıllarca Eskimeden Saklayabileceğiniz Bir Kalite Ve Fark Yaratan Konseptlerle Anılarınızı Belgeleyelim! Her Birinin Uzmanlık Alanı Farklı 4 Kişilik Çekim Ekibimizle Hazırlıklara Başlamak İçin Heyecanla Sizi Bekliyoruz.

Dilerseniz, Hazırlıklara Başlamadan Bilmek İsteyebileceğiniz Önemli Çekim Detaylardan Söz Edelim! Bursa Dış Çekim Düğün Fotoğraflarınız İçin Heyecanlı Bir Hazırlık Sürecinde Yanınızda Olmaktan Çok Daha Fazlası İçin Planlı Bir Şekilde Çalışıyoruz. Her Detayı Daha Önceden Konuşuyor, Gerçekleştirmek İstediğiniz Çekim Türlerini Belirliyoruz. Bu Sayede; Dış Çekim Mekanı, Günü, Saat Aralıkları Ve Konseptinize De Karar Verebiliyoruz. Gün Ve Saat Tercihini Telaşlı Ve Heyecanlı Sürecinizde Size En Uygun Zamanlar Arasından Seçmeye Özen Gösteriyoruz. Mevsim Koşulları Ve Mekana Da Uygun Zamanlamayla En İyi Hizmeti Vermek İçin Çalışıyoruz.

Mekan Seçimi İse, Biraz Daha Komplike Ve Detaylı Oluyor. Çünkü Kendinizi Rahat Hissettiğiniz Özgürce Poz Verebileceğiniz Bir Adres Seçmeli, Doğal Işık Teknikleri İçin Uygun Ve Konseptinizi Canlandırabileceğimiz Alanlar Bulmalıyız. Bursa`da Gerçekleştirdiğimiz Çekimlerde Şehrin En Güzel Yerlerini Daha Önceden Keşfettiğimiz Doğal Güzellikleri Ve Tarihi Mekanları Size Tavsiye Edebiliriz. Ancak Arzu Ederseniz, Balıkesir Ve İzmir Gibi Çevre İllerde De Çekimler Gerçekleştirebiliyoruz.

Düğün Videoları Ve Fotoğraf Çalışmalarınızı; Panoramik Ve Dijital Albüm Olarak Teslim Etmeyi De İhmal Etmiyoruz. Farklı Ebatlardaki Albümlerinizi, Başucunuzdan Ayırmayacağınız 15X21 Ebatlara Sahip ‘Fotoğraf Kitabı` Ve Dijital Ortamda Teslim Ettiğimiz Montajlı Video Çalışmalarının Kalitesini De Beğeneceğinizden Eminiz.

Siz De Bursa 35 Mm Fotoğrafçılık İletişimini Sağlayarak Büyük Bir Düğün Arşivine Sahip Olmak İster Misiniz? Acele Edin, Yapmanız Gereken Tek Şey Bu Sayfa Üzerinde Yer Alan Formu Doldurmak!

İletişim
35 Mm Fotoğrafçılık
35 Mm Fotoğrafçılık