Bursa Çankaya Davet

Bursa / Kestel

500-750 kişi

Maks. Kapasite

Kapasite Bilgileri

Yemekli Kapasite

500-750 kişi

Kokteyl Kapasitesi

750-1.000

Fiyat Bilgileri

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık Ve Kapalı Alan

Servis Saat Kaçta Sona Eriyor?

22:00

Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?

23:00

Düğün Dışında Hangi Organizasyonlarda Hizmet Veriyor?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Neler?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Özel Menü Seçenekleriniz Neler?

Yok

Manzara

Bahçe Manzaralı

Doğa Manzaralı

Kır Manzaralı

Şehir Manzaralı

Mekan Özellikleri

Bahçe

Balkon

Çim Alan

Kolonsuz Salon

Şehir Merkezinde

Teras

Yüksek Tavan

Hizmet

After Party Alanı

Catering Firması Getirme

Engelli Girişi

Hazırlık Odası

Işık

Menü Tadımı

Menüde Değişiklik

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Önlem

Organizasyon Firması Getirme

Organizasyon Sorumlusu

Ses Ve Sahne Hizmeti

Vale

Yemek Servisi

Hakkında

Bursa Çankaya Davet Ailesi Olarak Özel Gün Organizasyonlarına Ev Sahipliği Yapmaktan Mutluluk Duyuyoruz. Halen İlk Günkü Heyecanımızı Koruyor, Hep Daha Fazlası İçin Çalışıyoruz. Bursa Kestel Kır Düğünü Mekanları Arasında Farkımızı Ortaya Koymak İçin 2021 Yılında Yenilendik Ve Her Şeyi İnce Ayrıntısına Kadar Düşünerek Çiftlerimizin İşlerini Kolaylaştırdık. Şık Ve Eksiksiz Düğünler İçin Konuklarımızı Bekliyoruz.

Davet Alanları

Mekanımızın İmkanları Hem Açık Hava Kır Düğünleri Hem De Kapalı Alan Düğünleri Yapabilmemizi Sağlıyor. Eğer Çiftlerimiz Kapalı Alan Tercih Ederse Yaklaşık 250 Kişilik Konuk Ağırlayabildiğimiz Salonumuzu Onlara Tahsis Ediyoruz. Burası Aile Arasında Samimi Düğün Ve Nişan Törenleri Yapmak İçin Oldukça Müsait, Gün Işığı Alan, Yüksek Tavanlı Ve Kolonsuz Şık Bir Davet Alanı.

Gelelim Dillere Destan Kır Düğünlerimize. Kır Bahçemizde 750 İle 1000 Sayı Aralığında Konuğu Rahatlıkla Ağırlayabiliyoruz. Kır Düğünlerimiz Yemyeşil Çimler, Bursa`yı Kuşbakışı Seyretmeyi Sağlayan Muhteşem Manzara Ve Şehir Gürültüsünden Uzaklığıyla Harika Bir Davete Dönüşebiliyor. Dans Etmeyi Kolaylaştıran Sert Zeminli Büyük Pistimiz Ve Tabanı Yükseltilmiş Görkemli Gelin Damat Masamız Da Atmosferi Tamamlıyor.

Dekorasyon / Süsleme

Klasik Ve Modern Tarzları Harmanladığımız Şık Bir Konsepte Sahibiz. Dekorasyonda Genel İtibariyle Mor, Beyaz, Siyah Ve Altın Sarısı Renklerini Tercih Ediyoruz. 10`Ar Kişilik Yuvarlak Masalar İle Oturma Düzenini Kuruyor, Beyaz Renk Tiffany Ve Napolyon Model Sandalyeler Kullanıyoruz. Suplalarımız İle Masa Üstü Şamdan Ve Çiçeklerimizi Uyumlu Seçiyor, Kır Düğünlerine Yakışır Şekilde Davetleri Hazırlıyoruz.

Hizmetler

Çiftlerimizin İşlerini Kolaylaştırmayı Ve Eğer Dilerlerse Tüm Detaylarla Bizzat İlgilenmeyi Seviyoruz. Anlaşmalı Gelinlik Firmamız Vasıtasıyla Gelinlerimize Kostüm Konusunda Yardımcı Oluyoruz. Yemek Servisi Sunuyor, Dışarıdan Catering Firması Tercihlerine De Saygı Duyuyoruz. Canlı Müzik İsteyenlere Orkestra, İstemeyenlere Dj Ayarlıyoruz. Dileyen Çiftlerimize After Party Tadında Eğlence De Düzenleyebiliyoruz. Kendi Aracıyla Gelen Konuklar İçin Otoparkımızı Açıyor, Vale Hizmeti Sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

İkram Konusunda Gelin Ve Damatlarımızın Beklentilerini Karşılamak Konusunda Güvenimiz Tam. Yemekli Düğünlerde Kırmızı Veya Beyaz Et Ana Yemekli Menülerimiz Oldukça Çeşitli. Her Damak Zevkine Ve Bütçesine Uygun Seçeneği Sunuyoruz. Kokteyl Tarzı Düşünen Çiftler İçin Meze Tabağı Ve Atıştırmalık İkram Çeşitlerimiz De Mevcut. Düğün Başlangıcından İtibaren Akşam Saat 22.00`Ye Kadar Yiyecek İçecek Servisine Devam Edebiliyoruz.

Kapanış

Kestel Kır Düğün Salonu Seçenekleri Arasından Tercih Yapmaya Çalışıyorsanız En Doğru Yerdesiniz. En Özel Gününüzü Bize Emanet Edin Ve Hayal Ettiğiniz Gibi Bir Düğüne Bursa Çankaya Davet Farkıyla Sahip Olun. Erken Rezervasyonlarda Sunacağımız Cazip Fiyatlar Ve Ödeme Kolaylıkları İçin Bize Ulaşabilirsiniz. Sayfadaki Telefon Numarasından Bizi Arayabilir Veya Yandaki Formu Hemen Doldurabilirsiniz.

İletişim
Bursa Çankaya Davet
Gökhan Çakıcı
Günnaz Gülşen
Bursa Çankaya Davet