Bursa Polis Evi

Bursa / Osmangazi

300-400

Kapasite

Kapasite

Kapasite

300-400

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

100 TL`den az

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

100 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Hakkında

Davet Ve Resepsiyonlarınız İçin Bizi Tercih Etmeye Ne Dersiniz?


Bursa Polisevi Düğün Salonu Olarak Hayal Ettiğiniz Organizasyonu Tasarlamak İçin Talibiz. Profesyonel Hizmet Anlayışımız İle Hizmet Veriyor, Aileniz Ve Sevdiklerinizle Beraber Kusursuz Bir Hizmet Almanızı Sağlıyoruz. Yıllardır Özel Günlere Ev Sahipliği Yapıyoruz. Davet Ve Resepsiyonlarda, Kına Gecesi Organizasyonlarında, Düğünlerde, Nişan Törenlerinde Bizleri Tercih Edebilir, En İyi Hizmeti En Uygun Fiyatlara Alabilirsiniz.


Eşsiz Organizasyonlar Ve Şık Tasarımlı Bir Düğün Mekânı Sunuyoruz. Özverili Bir Şekilde Çalışıyor, Organizasyonlarınız İçin Programlı Bir Organizasyon Akışı Sağlıyoruz. Gecenizi Tasarlarken İçin Sosyal Tesisimizde Hizmet Veren Organizasyon Ekibimiz Geceniz İçin Yaratıcı Fikirler Sunuyor. Kafanızdaki Soruları Cevaplayarak Danışmanlık Hizmeti Sağlıyorlar.


Kına Gecesi Organizasyonlarınız İçin Büyük Ve Küçük Fark Etmeksizin Tüm Organizasyonlarınızı Gerçekleştiriyor, Gelecek Misafir Sayınıza Göre Oturma Düzenini Ayarlıyoruz. Kına Gecenize Özel Olarak Seçtiğimiz Süslemeleri Mekanımıza Konumlandırdıktan Sonra Farklı Bir Havaya Bürünüyor Mekânımız.


Kaliteli Işık Ve Ses Sistemlerine Yer Verdiğimiz Mekanımızda Her Noktaya Sesin Ve Işığın Eşit Olarak Dağılmasını Sağlıyoruz. Canlı Müzik Hizmeti Sunabildiğimiz Sosyal Tesisimizde Profesyonel Ve Donanımlı Müzisyenlerimizle Beraber Çalışıyoruz. Kına Gecesi Organizasyonların En Eğlendiren Anı; Pistte Arkadaşlarınızla Beraber En Sevdiğiniz Şarkılar Eşliğinde Dans Ettiğiniz Anlar.


Biz De Müzisyenlerimizle Beraber Müzik Listelerini Sizlerin İsteği Doğrultusunda Düzenliyor, Kına Gecenizin Tamamen Size Özel Olmasını Sağlıyoruz. Mutluluğu Beraber Yaşıyor, En Değerli Anlarınızı Ölümsüzleştirmek İçin Fotoğraf Ve Video Ekibimizle Beraber Çalışıyoruz. Fotoğraf Ve Video Ekibimiz Gecenizin Bütün Detayları Ölümsüzleştiriyor, Sizlere Hediye Ediyor.


Sizlere İçin Kaliteli Hizmet Sunarken Aynı Zamanda Uygun Paket Seçenekleriyle Bütçe Dostu Bir Hizmet Veriyoruz. Size Sağladığımız Hizmetler Bunlarla Sınırlı Değil Tabii Ki. Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorsanız Bursa Polis Evi Sosyal Tesisleri Sayfamız Üzerinde Yer Alan ‘Ücretsiz Fiyat Teklifi Al` Butonuna Tıklayabilirsiniz.


Unutulmaz Bir Kına Gecesi Organizasyonu İçin Heyecanla Bekliyoruz.

İletişim
Bursa Polis Evi
Bursa Polis Evi